Funtrol

0
+0 -0

Gamintojas: Chanelle Medical
Veiklioji medžiaga: Amorolfinas
Stiprumas: 50mg/ml

Funtrol naudojamas nagų grybelinei infekcijai gydyti.

Funtrol yra veikliosios medžiagos amorolfino (hidrochlorido) pavidalu, kuris priklauso vaistinių preparatų nuo grybelio grupei.

Jis naikina platų spektrą įvairių grybelių, galinčių sukelti nagų infekcijas.

Funtrol. Vartojimas

Visada naudokite Funtrol tiksliai taip, kaip paskyrė gydytojas. Jeigu nesate tikri, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Funtrol tepamas ant pažeistų rankų arba kojų pirštų nagų vieną arba du kartus per savaitę tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas.

Naudojimo instrukcijos

1 etapas: Nušlifuokite nagą

Prieš užtepant lako pirmą kartą, kaip galima geriau nušlifuokite infekuotas nago vietas ir nago paviršių, naudodami kartu pridedamą nagų dildę.

PERSPĖJIMAS: nenaudokite tos pačios dildės infekuotiems ir sveikiems nagams, nes infekcija gali išplisti. Kad išvengtumėte infekcijos perdavimo, pasirūpinkite, kad niekas kitas nenaudotų dildės iš Jūsų rinkinio.

2 etapas: Nuvalykite nagą

Vienu iš pridedamų tamponų (arba lako nuėmikliu) nuvalykite nago paviršių. 1 ir 2 etapą pakartokite su kiekvienu pažeistu nagu.

3 etapas: Paimkite nedidelį lako kiekį iš buteliuko

Panardinkite vieną iš daugkartinio naudojimo aplikatorių į buteliuką su nagų laku. Lako negalima nuvalyti į buteliuko kraštą, prieš jį užtepant.

4 etapas: Užtepkite laką

Tolygiai užtepkite laką ant viso nago paviršiaus.

Tai padarykite su kiekvienu pažeistu nagu.

Leiskite gydomam (-iems) nagui (-ams) nudžiūti maždaug 3 minutes.

5 etapas: Nuvalykite aplikatorių

Pateikti aplikatoriai yra daugkartinio naudojimo. Tačiau po kiekvienos gydymo procedūros juos būtina kruopščiai nuvalyti naudojant tą patį tamponą, kuriuo buvo valomas nagas. Stenkitės tamponu nepaliesti naujai gydomų nagų. Sandariai uždarykite nagų lako buteliuką. Tamponą išmeskite atsargiai, nes jis degus.

Prieš naudodami nagų laką kitą kartą, pirmiausia nuo nagų tamponu nuvalykite senąjį laką, tuomet vėl nušlifuokite nagus, jeigu reikia.

Dar kartą užtepkite lako, kaip aprašyta anksčiau.

Nudžiūvęs nagų lakas atsparus muilui ir vandeniui, todėl galite plauti rankas ir kojas kaip įprasta. Jeigu naudojate tokias chemines medžiagas kaip dažų skiedikliai arba vaitspiritas, mūvėkite gumines ar kitokias nepralaidžias (neperšlampamas) pirštines, kad apsaugotumėte ant rankų pirštų nagų esantį laką.

Funtrol svarbu naudoti tol, kol praeis infekcija ir užaugs sveiki nagai. Rankų pirštų nagai paprastai gydomi 6 mėnesius, o kojų pirštų – nuo 9 iki 12 mėnesių.

Maždaug kas 3 mėnesius gydytojas tikriausiai patikrins, kaip vyksta Jūsų gydymas.

Netyčia nurijus Funtrol

Jeigu Jūs ar kas nors kitas netyčia nurijo lako, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba artimiausią ligoninę.

Pamiršus panaudoti Funtrol

Nesijaudinkite, jeigu pamiršote laiku užtepti lako. Prisiminę vėl pradėkite naudoti produktą taip, kaip tai darėte anksčiau.

Nustojus naudoti Funtrol

Nenutraukite Funtrol vartojimo, iki kol patars gydytojas, nes infekcija gali atsinaujinti. Jeigu kyla kitų klausimų dėl preparato naudojimo, klauskite gydytojo.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *