Gabapentin Actavis (300mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Nycomed Osteuropa Marketing Service GmbH
Veiklioji medžiaga: Gabapentinas
Stiprumas: 300mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Gabapentin Actavis priklauso grupei vaistų, vartojamų epilepsijai gydyti ir periferiniam neuropatiniam skausmui (ilgai besitęsiančiam skausmui, kurį sukelia nervų pažeidimas) malšinti, grupei.

Gabapentin Actavis vartojamas:

Įvairioms epilepsijos formoms (priepuoliams, kurie iš pradžių kyla kurioje nors smegenų dalyje, o vėliau išplinta arba neišplinta į kitas smegenų dalis) gydyti. Gabapentin Actavis epilepsijai gydyti gydytojas skiria vartoti, jeigu taikant esamą gydymą priepuoliai nėra visiškai kontroliuojami. Jeigu gydytojas nenurodė kitaip, turite vartoti Gabapentin Actavis kartu su kitais šiuo metu vartojamais vaistais. Suaugusiuosius ir vyresnius nei 12 metų paauglius galima gydyti ir vienu Gabapentin Actavis.

Periferiniam neuropatiniam skausmui (ilgai besitęsiančiam skausmui, kurį sukelia nervų pažeidimas). Daugelis įvairių ligų gali sukelti periferinį neuropatinį skausmą, kuris pirmiausia atsiranda kojose ir(arba) rankose. Skausmas gali būti apibūdinamas kaip karštas, deginantis, tvinkčiojantis, staigus, duriantis, aštrus, spazmiškas, geliantis, dilgčiojantis, tirpdantis, smeigiantis, badantis ir kt.

Gabapentin Actavis (300mg). Vartojimas

Gabapentin Nycomed visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Gydytojas nuspręs, kokia dozė Jums tinka.

Paprastai pradedama gydyti 300 mg kapsule, ji geriama vakare. Vėliau palaipsniui dozė didinama, ji išgeriama per 3 kartus, laikantis gydytojo nurodymų. Pertrauka tarp vakarinės ir kitos rytinės dozės negali viršyti 12 valandų.

Dozė turi būti mažinama ir gydymas nutraukiamas palaipsniui vykdant gydytojo nurodymus. Per greitai nutraukus gydymą, pavojus, kad padažnės epilepsiniai priepuoliai, padidėja.

Gabapentin Nycomed galima vartoti neatsižvelgiant į valgymą. Kapsules reikia nuryti sveikas užsigeriant mažiausiai puse stiklinės skysčio. Draudžiama kapsules kramtyti.

Gabapentin Nycomed draudžiama gydyti epilepsiją jaunesniems nei 12 metų vaikams. Taip pat jo neturėtų vartoti vaikai ir jaunuoliai iki 18 metų amžiaus neuropatinio skausmo gydymui.

Jei Jums atrodo, kad Gabapentin Nycomed yra per stiprus, ar per silpnas, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Pavartojus per didelę Gabapentin Nycomed dozęJeigu išgėrėte per daug kapsulių, kreipkitės į savo gydytoją ar artimiausią ligoninę. Nepamirškite su savimi pasiimti kapsulių.

Pamiršus pavartoti Gabapentin NycomedJeigu pamiršote išgerti vieną dozę (pvz., po paskutinės dozės išgėrimo praėjo daugiau nei 12 valandų), kreipkitės į savo gydytoją. Jis patars, ar reikia suvartoti papildomą dozę.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *