Gambrosol trio 40

0
+0 -0

Gamintojas: Dialifluids S.r.l.
Veiklioji medžiaga: Gliukozė, bevandenė, Natrio chloridas, Natrio (S)-laktatas, Kalcio chloridas dihidratas, Magnio chloridas heksahidratas

Gambrosol trio 40 peritoninės dializės tirpalas skiriamas pacientams, kuriems yra:

ūminis ar lėtinis inkstų nepakankamumas, kurį reikia gydyti dialize;

per didelis skysčių kiekis organizme, sutrikusi druskų pusiausvyra (pvz., didelė kalio koncentracija kraujyje);

ūminis apsinuodijimas medžiagomis, kurios pasišalina dializuojant.

Gambrosol trio 40. Vartojimas

Gambrosol trio 40 visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Šį tirpalą galima vartoti tik peritoninei dializei, bet ne intraveninei infuzijai.Prieš leisdami Jums patiems vartoti peritoninės dializės tirpalą, gydytojas ar dializės slaugytoja pateiks nurodymų ir pamokys, kaip tai daryti. Tai atitiks individualius Jūsų poreikius.Gliukozės koncentracija ir reikiamas skysčio tūris pasirenkamas atsižvelgiant į tai, kiek skysčio reikia pašalinti.Prieš ruošdami tirpalą vartoti, įsitikinkite, kad visi tirpalai yra skaidrūs, visi kamščiai nepažeisti. Nusiplaukite rankas, specialiu gydytojo išrašytu dezinfektantu nuvalykite darbinį paviršių ir ant jo padėkite tirpalo maišelį. Pakui, naudodami specialų pridėtą šildiklį, tirpalą sušildykite iki kūno temperatūros (37?C).Pagal gydytojo ar dializės slaugytojos nurodymus sulaužykite raudoną (-us) trapų (-ius) kaištį (-ius) tarp pagrindinio elektrolitų maišo (C kameros) ir vienos iš dviejų ar abiejų gliukozės tirpalo kamerų, pažymėtų A ir B. Tegu gliukozės tirpalas suteka į pagrindinį elektrolitų maišą. Gliukozės kamerą praplaukite, išspausdami sumaišytą tirpalą atgal į tuščią (-ias) kamerą (-as). Paskui tirpalas vėl tegu subėga į pagrindinį maišelį. Dabar peritoninės dializės tirpalas paruoštas vartoti.Rekomendacijos, kaip sulaužyti trapų (-ius) kaištį (-ius)

Prieš pajungdami ir atidarydami vamzdelius, kuriais tirpalas tekės į paciento organizmą, sulaužytam kaiščiui leiskite nuskęsti maišelio dugne. Kaištis liks ten, jeigu maišelis nebus kratomas.Ką daryti, jeigu pamiršote sulaužyti trapų kaištį ar sulaužėte ne tą kaištį?

Jeigu pradėjote vartoti C kameros elektrolitų tirpalą, nesumaišytą su gliukozės tirpalu, jį reikia nudrenuoti, paruošti naują maišą ir jį vartoti.

Jeigu pradėjote vartoti C kameros elektrolitų tirpalą, nesumaišytą su gliukozės tirpalu, niekada neinfuzuokite vieno gliukozės tirpalo iš bet kurios mažesnės kameros (A ir (ar) B).

Jei vartojote mažesnės negu nurodyta koncentracijos gliukozės tirpalą, kitos procedūros metu galite vartoti didesnės koncentracijos tirpalą.

Jeigu vartojote didesnės negu nurodyta koncentracijos gliukozės tirpalą, Jums reikės daugiau gerti ar vartoti mažesnės koncentracijos tirpalą per kitą procedūrą.

Jeigu abejojate tuo, ką turite daryti, pasisverkite ir kreipkitės į PD grupę patarimo.Atliekant peritoninę dializę, gydytojas reguliariai tikrins Jūsų kraujo rodiklius.Jums nurodys atidžiai stebėti skysčių pusiausvyrą. Gali tekti papildomai vartoti baltymų, aminorūgščių ir vandenyje tirpstančių vitaminų, nes jų netenkama dializuojant.Cukriniu diabetu sergantiems pacientams dažnai tenka koreguoti insulino ar kitokių vaistų dozę dėl gliukozės įsisavinimo. Insuliną galima vartoti intraperitoniškai, įšvirkštus į sumaišyto tirpalo maišelį.

Pavartojus per didelę Gambrosol trio 40 dozę

Jeigu taip atsitiko, praneškite savo gydytojui ar vaistininkui. Bet kokį dializės tirpalo perteklių, patekusį į pilvaplėvės ertmę, lengvai galima nudrenuoti į drenažo maišelį. Galimos perdozavimo pasekmės yra hipovolemija, sutrikusi elektrolitų pusiausvyra ar hiperglikemija (diabetu sergantiems pacientams).Jeigu manote, kad Gambrosol trio 40 veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *