gammanorm

0
+0 -0

Gamintojas: Octapharma AB
Veiklioji medžiaga: Žmogaus normalusis imunoglobulinas
Stiprumas: 165mg/ml
Grupė: Receptiniai, Antibiotikai

gammanorm yra imunoglobulinas, kurio sudėtyje yra antikūnių, saugančių nuo bakterijų ir virusų. Antikūniai saugo organizmą ir stiprina jo atsparumą infekcijoms. Tokio gydymo tikslas yra normalizuoti antikūnių koncentraciją organizme.

gammanorm gydomas antikūnių trūkumas suaugusiųjų ir vaikų organizme.

Pacientai, kurių organizme yra įgimtas antikūnių trūkumas (pirminio imunodeficito sindromas: įgimta agamaglobulinemija ir hipogamaglobulinemija, įprastinis kintamas imunodeficitas, sunkus kombinuotas imunodeficitas).

Pacientai, kurie serga kraujo liga, dėl kurios organizme trūksta antikūnių ir pacientui kartojasi infekcijos (mieloma ar lėtine limfoleukoze, susijusia su sunkia antrine hipogamaglobulinemija ir pasikartojančiomis infekcijomis).

gammanorm. Vartojimas

Gydymą pradės gydytojas, kuris turi gydymo imunoglobulinu po oda ir konsultavimo namuose patirties. Gydytojas tiksliai nurodys ir įsitikins, kad mokate naudotis infuzijų pompa, infuzijos atlikimo metodikos, kaip pildyti gydymo dienoraštį ir kaip elgtis, pasireiškus sunkiam šalutiniam poveikiui. Kai tik išmoksite naudotis priemonėmis savarankiškai ir jeigu gydymo metu nepasireikš šalutinis poveikis, gydytojas gali leisti Jums tęsti gydymą namuose.

Individualią dozę ir infuzijos greitį nustatys gydytojas, kuris pritaikys dozę būtent Jums. gammanorm visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas.

Šį vaistą reikia vartoti po oda. Retais atvejais, kai gammanorm negalima vartoti po oda, vaistą galima leisti į raumenis.

Vaistą į raumenis turi sušvirkšti gydytojas arba slaugytoja.

Instrukcijos

gammanorm visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją.

Prieš vartojimą vaistinį preparatą reikia palaikyti kambario arba kūno temperatūroje.

Tirpalas turi būti skaidrus arba šiek tiek keičiantis spalvą. Tirpalo, kuris yra drumstas arba kuriame yra dalelių, vartoti negalima.

Vaisto paruošimo instrukcijos

Nuimkite buteliuko apsauginį dangtelį ir guminį kamštelį suvilgykite alkoholiu.

Kad ištrauktumėte gammanorm, naudokite sterilų švirkštą ir adatą arba vaisto perkėlimo įtaisą (pvz., Minispike® ar Medimop® buteliuko adapterį).

Į buteliuką sušvirkškite tokį oro kiekį, kiek reikia ištraukti gammanorm iš buteliuko. Tuomet ištraukite gammanorm iš buteliuko. Jeigu reikiamam gammanorm kiekiui gauti reikia kelių buteliukų, šį veiksmą pakartokite.

Užtaisymas: pagal gamintojo nurodymus paruoškite pompą. Kad įsitikintumėte, jog vamzdelyje neliko oro, užpildykite vamzdelį/adatą gammanorm.

Nuvalykite injekcijos vietą (vietas) (pvz., apatinę pilvo dalį, šlaunį) antiseptiko tirpalu.

Dviem pirštais suimkite odos raukšlę ir įdurkite adatą į poodį taip, kaip nurodė gydytojas.

gammanorm negalima sušvirkšti į kraujagyslę. Patikrinkite, ar atsitiktinai nepataikėte į kraujagyslę, atsargiai patraukdami atgal švirkšto stūmoklį, stebėdami, ar vamzdelyje nepasirodo kraujo. Jeigu pasirodo kraujo, adatą ir vamzdelį reikia išmesti. Pakartokite pompos užtaisymo ir adatos injekcijos į kitą injekcijos vietą veiksmus, naudodami naują adatą ir vamzdelį.

Apsaugokite adatą steriliu tamponu ar permatomu tvarsčiu.

Vykdydami pompos gamintojo nurodymus, suleiskite gammanorm.

Suleidus 5-15 ml, reikia pakeisti injekcijos vietą.

Vienu metu vaistą galima leisti per keletą injekcijos vietų. Tarp injekcijos vietų turi būti ne mažesnis kaip 5 cm atstumas.

Atplėškite atplėšiamą etiketę nuo gammanorm buteliuko ir panaudokite ją pildydami paciento gydymo dienoraštį.

Pavartojus per didelę gammanorm dozę

Kokią riziką kelia gammanorm perdozavimas, nežinoma. Jeigu pavartojote gammanorm daugiau nei paskirta, kreipkitės į gydytoją arba apsinuodijimų informacijos centrą.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *