GELDOREN (25mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Gedeon Richter Romania S.A.
Veiklioji medžiaga: Kvetiapinas
Stiprumas: 25mg

GELDOREN priklauso vaistų nuo psichozės grupei. Šios grupės vaistai šalina tam tikrų psichikos ligų (šizofrenijos, bipolinio sutrikimo manijos ir depresijos epizodų) sukeltus tokius simptomus:

  • Jūs galite matyti, girdėti ar justi nesamus dalykus, tikėti nesamais dalykais ar jaustis neįprastai įtarūs, nerimastingi, suglumę, kalti, įsitempę ar prislėgtos nuotaikos.
  • Jūs galite jaustis labai susijaudinęs, pakilios nuotaikos, sunerimęs, entuziastingas ar pernelyg aktyvus arba agresyvus, Jūsų elgesys gali būti trikdantis ar agresyvus.
  • Gali pakisti Jūsų nuotaika: galite jaustis nuliūdę, prislėgtos nuotaikos, jausti kaltę, energijos stygių, gali atsirasti apetito stoka ir (arba) nemiga.

GELDOREN gali būti gydoma ir liga, kuri pasireiškia pernelyg gera nuotaika ir neįprastu energijos antplūdžiu. Tokiais atvejais sumažėja miego poreikis, pagreitėja kalba ir nuolat kyla naujų minčių. Tačiau galite jaustis ir neįprastą irzlumą.

Šis vaistas vartojamas ir bipolinio sutrikimo pasikartojimo profilaktikai tiems pacientams, kuriems gydymas kvetiapinu buvo veiksmingas.

GELDOREN (25mg). Vartojimas

GELDOREN visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas . Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jūsų gydytojas pasakys, kiek GELDOREN tablečių Jums reikia gerti kasdien. Tai priklausys nuo nuo Jūsų būklės, tačiau paprastai reikia gerti 150 -800 mg. Laikykitės gydytojo nurodymų, kada ir kaip vartoti tabletes.

Jūsų gydytojas gali pradėti gydymą mažesne doze ir lėtai ją didinti, jei esate vyresnio amžiaus ar Jūsų kepenų veikla sutrikusi.

Tabletes reikia nuryti nekramtytas, užsigeriant vandeniu. GELDOREN galima gerti valgio metu arba nevalgius.

Nepasitarę su gydytoju, nenutraukite gydymo, net jei jaučiatės geriau.

Vaikai ir paaugliai

GELDOREN vaikams ir paaugliams iki 18 metų amžiaus vartoti draudžiama. 

Pavartojus per didelę GELDOREN dozę

Pavartoję per didelę GELDOREN dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba ligoninę.

Pavartojus per didelę vaisto dozę, paprastai atsiranda šių požymių,: nurimimas, padažnėjęs širdies plakimas ir sumažėjęs kraujospūdis. 

Pamiršus pavartoti GELDOREN 

Jei laiku pamiršote išgerti GELDOREN dozę, išgerkite tuoj pat, kai prisiminėte. Jei jau beveik atėjęs laikas gerti kitą dozę, palaukite ir išgerkite įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Toliau vartokite įprasta tvarka.

Nustojus vartoti GELDOREN 

Staiga nutraukus gydymą gali atsirasti šių požymių: pykinimas, vėmimas, galvos skausmas, viduriavimas, svaigulys, dirglumas ir nemiga, arba gali atsinaujinti liga. 

Gydytojas Jums pasakys, kaip mažinti dozę prieš nutraukiant gydymą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *