Glimepiride Accord (3mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Accord Healthcare Limited
Veiklioji medžiaga: Glimepiridas
Stiprumas: 3mg
Grupė: Virškinimo sistemai ir medžiagų apykaitai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Glimepiridas yra geriamasis cukraus kiekį kraujyje mažinantis vaistas. Jis priklauso cukraus kiekį kraujyje mažinančių vaistų grupei, kuri vadinama sulfonilkarbamido preparatais.

Glimepiridas didina insulino išsiskyrimą iš kasos. Insulinas mažina cukraus kiekį kraujyje.

Kam Glimepiride Accord vartojamas

Glimepiride Accord gydomas tam tikros formos diabetas (II tipo cukrinis diabetas), jei tinkama dieta, fiziniais pratimais ir kūno svorio mažinimu nepavyko sureguliuoti cukraus kiekio kraujyje.

Glimepiride Accord (3mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai taip, kaip parašyta pakuotės lapelyje arba taip, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vaisto vartojimas

Šį vaistą reikia gerti prieš arba kartu su pirmuoju dienos maitinimusi (dažniausiai per pusryčius). Jei nepusryčiaujate, vartokite vaistą pagal savo gydytojo nustatytą grafiką. Vartojant Glimepiride Accord, svarbu nepraleisti maitinimų.

Reikia nuryti visą tabletę, užgeriant mažiausiai puse stiklinės vandens. Tabletės negalima sutrinti ar sukramtyti.Kokį kiekį vartoti

Glimepiride Accord dozė priklauso nuo Jūsų organizmo poreikio, būklės bei cukraus kiekio kraujyje ir šlapime tyrimų rezultatų. Negerkite daugiau tablečių, negu paskyrė gydytojas.

Įprastinė pradinė dozė yra viena Glimepiride Accord tabletė 1 mg, ji geriama kartą per parą.

Jei reikia, gydytojas kas 1-2 gydymo savaites dozę gali didinti.

Didžiausia rekomenduojama dozė yra 6 mg Glimepiride Accord per parą.

Gali būti pradėtas gydymas glimepirido ir metformino arba glimepirido ir insulino deriniu. Tokiu atveju gydytojas individualiai parinks Jums reikalingas glimepirido, metformino ar insulino dozes.

Glimepiride Accord dozė gali būti pakoreguota jeigu pasikeičia kūno svoris, gyvenimo būdas arba jeigu patiriate daug streso. Pasitarkite su gydytoju, jeigu bet kuri iš šių būklių Jums tinka.

Jei manoma, kad vaistas veikia per silpnai ar per stipriai, dozės keisti negalima, bet būtina kreiptis į gydytoją.Pavartojus per didelę Glimepiride Accord dozę

Jei išgėrėte per daug Glimepiride Accord, Jums gali pasireikšti hipoglikemija, todėl nedelsdami suvalgykite pakankamai cukraus (pavyzdžiui, keletą cukraus gabalėlių, išgerkite saldžių sulčių ar saldintos arbatos) ir praneškite savo gydytojui. Jei gydote vaiką nuo hipoglikemijos, atsiradusios dėl atsitiktinio pavartojimo, atidžiai kontroliuokite suvartojamo cukraus kiekį, kad išvengtumėte galimo pavojingos hiperglikemijos išsivystymo. Jei ligonis be sąmonės, jį girdyti ir maitinti draudžiama.Kadangi hipoglikemija gali tęstis tam tikrą laiką, labai svarbu pacientą atidžiai stebėti, kol pavojus visiškai praeis. Be to, kaip atsargumo priemonė gali būti paguldymas į ligoninę. Kad gydytojas žinotų, ko buvo išgerta, parodykite jam pakuotę arba likusias tabletes.Sunkios hipoglikemijos atvejai, kai pasireiškia sąmonės praradimas arba koma, reikalauja skubios medicininės pagalbos, kai pacientą reikia guldyti į ligoninę ir gydyti. Svarbu pranešti šeimos nariams ir draugams, kad kuo skubiau kviestų gydytoją, jeigu Jums taip atsitinka.Pamiršus pavartoti Glimepiride Accord

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Glimepiride Accord

Jeigu Jūs laikinai ar visiškai nutrauksite gydymą, turite žinoti, kad norimas cukraus kiekį kraujyje mažinantis poveikis gali būti nebepasiektas arba liga gali vėl pasunkėti. Glimepiride Accord būtina vartoti tol, kol gydytojas nenurodys baigti gydymą.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *