GlucaGen HypoKit

0
+0 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA,
Veiklioji medžiaga: Gliukagonas
Stiprumas: 1mg

GlucaGen vartojamas, skubiam sunkios hipoglikemijos gydymui, asmenis, sergantiems cukriniu diabetu, staiga netekus sąmonės.

Vaistą Jums turi sušvirkšti kitas asmuo.

Žr. Ką pasakyti draugams, šeimos nariams ir bendradarbiams, 3 skyrius.

Gliukagonas yra natūralus hormonas, turintis priešingą veikimo efektą nei insulinas. Jis skatina glikogeno skilimą kepenyse į gliukozę, kuri patenka į kraują.

Sveikatos priežiūros specialistams: Kaip vaistą vartoti diagnostinėms procedūroms, aprašyta 7 skyriuje.

GlucaGen HypoKit. Vartojimas

Tirpalo injekcijai paruošimas1. Nuimkite plastikinį dangtelį nuo buteliuko. Nuimkite adatos dangtelį nuo švirkšto. Adata pradurkite guminį buteliuko su GlucaGen kamštį (pažymėtame skrituliuke) ir suleiskite visą švirkšte esantį skystį į buteliuką.2. Neištraukdami švirkšto adatos švelniai pakratykite buteliuką tol, kol GlucaGen milteliai visiškai ištirps ir tirpalas taps skaidrus.3. Įsitikinkite, kad švirkšto stūmoklis yra visiškai sustumtas į švirkštą. Laikydami adatą skystyje, lėtai sutraukite visą buteliuko turinį atgal į švirkštą. Neištraukite stūmoklio iš švirkšto. Iš švirkšto svarbu pašalinti oro burbulus:

• sprigtelėkite per švirkštą pirštu, laikydami adatą nukreiptą į viršų

• šiek tiek paspauskite stūmoklį, kol iššvirkškite visus švirkšto viršuje susirinkusius oro burbulus.Stūmoklį spauskite tol, kol nustatysite dozę, kurią reikia sušvirkšti. Tuo metu šiek tiek skysčio ištekės iš švirkšto.Žr. žemiau, „Kokią dozę švirkšti“

4. Sušvirkškite dozę į poodį ar raumenis.Kokią dozę švirkštiGlucaGen visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Paprastai dozės yra:• Suaugusiems: sušvirkškite visą dozę (1 ml), ant švirkšto pažymėta 1/1.

• Vaikams, sveriantiems daugiau nei 25 kg, arba vyresniems, nei 6-8 metų amžiaus: sušvirkškite visą dozę (1 ml), ant švirkšto pažymėta 1/1.

• Vaikams, sveriantiems mažiau nei 25 kg, arba jaunesniems nei 6-8 metų amžiaus: sušvirkškite pusę dozės (½ ml), ant švirkšto pažymėta 1/2.Jums turi duoti suvalgyti daug cukraus turinčio maisto, pvz., saldainių, pyragėlių arba vaisių sulčių, kai tik atsigausite po injekcijos (iškart, kai galėsite nuryti), kadangi GlucaGen išeikvoja glikogeno atsargas. Saldus maistas padės išvengti hipoglikemijos pasikartojimo.Ką pasakyti draugams, šeimos nariams ir bendradarbiams

Jūsų gydytojas gali duoti GlucaGen, kad Jūsų draugai ar giminės galėtų jį sušvirkšti, jei Jus ištiks sunki hipoglikemija (ypatingai mažas cukraus kiekis kraujyje) ir jei Jūs negalite pats išgerti cukraus.

Įsitikinkite, kad Jūsų artimieji, draugai ir bendradarbiai žino:

• kaip naudoti GlucaGen ir kur jį laikote prieš susidarant kritinei situacijai;

• kad jie GlucaGen turi sušvirkšti po oda arba į raumenis;

• kad Jums, atsigavus po injekcijos, kaip galima greičiau reikia duoti saldaus maisto ar skysčių (kai tik galėsite nuryti);

• Po GlucaGen vartojimo, Jūs arba kažkas kitas turi apie tai pranešti gydytojui arba kitam sveikatos priežiūros specialistui. Reikia išsiaiškinti, kodėl Jums buvo sunki hipoglikemija ir kaip išvengti jos pasikartojimo.Pavartojus per didelę GlucaGen dozęPavartojus per didelę GlucaGen dozę, Jus gali stipriai supykinti (ištikti vėmimas). Ypatingo gydymo dažniausiai nereikia

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *