Glucosamine Pharma Nord

0
+0 -0

Gamintojas: Pharma Nord ApS
Veiklioji medžiaga: Gliukozaminas
Stiprumas: 400mg

Glucosamine Pharma Nord priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo ir reumato grupei.

Glucosamine Pharma Nord kapsulės vartojamos lengvo ar vidutinio sunkumo kelio sąnario degeneracijos (osteoartrito) sukeltų simptomų lengvinimui.

Jūsų gydytojas gali skirti šio vaisto ir kitai ligai gydyti. Visuomet vykdykite savo gydytojo nurodymus.

Glucosamine Pharma Nord. Vartojimas

Suaugusieji ir senyvi pacientai

Įprasta dozė yra 1 kapsulė 3 kartus per parą (atitinka 1200 mg gliukozamino). Kaip alternatyva, paros dozę galima išgerti iš karto.

Kapsulę(es) reikia užgerti pilna stikline vandens.Glucosamine Pharma Nord nevartojamas ūmiam skausmui malšinti.Gydant simptomų palengvėjimo (ypač skausmo sumažėjimo) gali nebūti keletą savaičių, o kai kuriais atvejais ir dar ilgiau.

Jeigu simptomai nepalengvėja po 2-3 vaisto vartojimo mėnesių, tolimesnis gliukozamino vartojimas turėtų būti vertinamas iš naujo.Vaikai: Jaunesni kaip 18 metų amžiaus asmenys Glucosamine Pharma Nord turėtų vartoti tik pasitarę su gydytoju.Pacientai, kurių inkstų ar kepenų veikla sutrikusi: vykdykite jūsų gydytojo nurodymus.Pavartojus per didelę Glucosamine Pharma Nord dozęJeigu išgėrėte daugiau Glucosamine Pharma Nord kapsulių, negu parašyta informaciniame lapelyje, arba daugiau, negu nurodė gydytojas, kreipkitės į gydytoją, skubios pagalbos skyrių ar vaistininką.Pamiršus pavartoti Glucosamine Pharma NordJeigu užmiršote išgerti Glucosamine Pharma Nord kapsulę, negerkite dvigubos dozės, kad kompensuotumėte pamirštą išgerti kapsulę

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *