Glypressin (1mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Ferring GmbH
Veiklioji medžiaga: Terlipresino acetatas
Stiprumas: 1mg
Grupė: Receptiniai, Hormoniniai preparatai

Glypressin susideda iš miltelių ir tipiklio injekciniam tirpalui. Balti, liofilizuoti milteliai, kurių sudėtyje yra aktyvios medžiagos terlipresino.

Glypressin vartojamas kraujavimui iš stemplės veninių mazgų stabdyti.

Stemplės veniniai mazgai yra išsiplėtusios kraujagyslės, kurios atsiranda stemplėje (ryklėje) kaip kepenų ligų komplikacija. Jie gali pratrūkti ir kraujuoti, sukeliant sunkią ir kritišką būklę.

Sušvirkštus į kraujotaką, aktyvi medžiaga, terlipresinas, suardomas, kad išlaisvinti medžiagą, vadinamą lizino vazopresinu. Šis poveikis į kraujagyslių sieneles sukelia jų susiaurėjimą ir apriboja kraujo tekėjimą į pakenktas venas, todėl kraujavimas sumažėja.

Glypressin (1mg). Vartojimas

Glypressin vartojamas tik ligoninės sąlygomis ir turi būti skiriamas tik kvalifikuoto personalo.

Tirpiklis su milteliais sumaišomas švirkštu pradūrus guminį stiklo buteliuko kamštį. Paruoštas skaidrus tirpalas nedelsiant švirkščiamas į veną (tiesiai į kraujotaką).

Esant ūmiam kraujavimui iš stemplės veninių mazgų, paprastai pradinė dozė yra 2 mg. Toliau dozė paprastai yra 1-2 mg kas 4 valandas iki kraujavimo sustabdymo 24 valandas. Gydymas gali būti tęsiamas ne ilgiau kaip 48 val. Po pradinės dozės Jūsų dozė gali būti pakoreguota, atsižvelgiant i Jūsų kūno svorį arba jaučiamus bet kokius šalutinius poveikius.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *