Granisetron Teva (1mg/ml)

0
+0 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
Veiklioji medžiaga: Granisetronas
Stiprumas: 1mg/ml
Grupė: Virškinimo sistemai ir medžiagų apykaitai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Granisetron Teva yra vaistų grupės, vadinamos 5-HT3 receptorių antagonistais, preparatas. Šios grupės vaistai neleidžia atsirasti arba slopina pykinimą ir vėmimą.

Suaugusiems žmonėms Granisetron Teva vartojamas pooperacinio pykinimo ir vėmimo atsiradimo sutrukdymui bei šių sutrikimų slopinimui.

2 – 16 metų vaikams ir paaugliams Granisetron Teva vartojamas pykinimo ir vėmimo atsiradimo sutrukdymui bei šių sutrikimų slopinimui po tam tikrų rūšių gydymo, pvz., chemoterapijos ar švitinimo radioaktyviaisiais spinduliais.

Granisetron Teva (1mg/ml). Vartojimas

Granisetron Teva visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Kadangi šį vaistą Jums injekuos gydytojas ar slaugytoja, neįtikėtina, kad Jums bus suleista netinkama dozė.Granisetron Teva paprastai vartojamas prieš gydymą ar chirurginę operaciją, kurie Jums gali sukelti pykinimą, nors jo galima vartoti ir po to bet kokio Jums pasireiškusio pykinimo nutraukimui.Paruošimo ir vartojimo metodas yra aprašytas pakuotės lapelio pabaigoje.Įprastinė dozė yra:Chemoterapijos ar švitinimo radioaktyviaisiais spinduliais sukeltas pykinimas ir vėmimas2 – 16 metų vaikai ir paaugliaiPrevencijaPrieš chemoterapiją ar švitinimą radioaktyviaisiais spinduliais reikia injekuoti 0,04 mg/kg kūno svorio dozę. Per 24 val. galima injekuoti ne daugiau kaip 2 tokias dozes.Gydymas

Po gydymo atsiradusiam pykinimui nutraukti reikia injekuoti 0,04 mg/kg kūno svorio dozę. Per 24 valandas galima suvartoti vieną papildomą 0,04 mg/kg kūno svorio dozę. Ją galima injekuoti praėjus ne mažiau kaip 10 minučių po pradinės infuzijos.Pooperacinis pykinimas ir vėmimasSuaugę žmonės (įskaitant senyvus)PrevencijaPrieš operaciją reikia suleisti 1 mg dozę. Per 24 val paprastai reikėtų vartoti ne daugiau kaip dvi dozes, nors kartais galima injekuoti tris dozesGydymasPooperacinio pykinimo nutraukimui reikia suleisti 1 mg dozę. Papildomas dozes galima vartoti ne anksčiau kaip po 10 minučių.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio preparato vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba slaugytoją

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *