Gripex (1)

0
+0 -0

Gamintojas: US Pharmacia Sp. z o.o.
Veiklioji medžiaga: Paracetamolis, Pseudoefedrinas, Dekstrometorfano hidrobromidas

Kiekvienoje tabletėje yra trys veikliosios medžiagos. Paracetamolis malšina nestiprų ir vidutinio stiprumo skausmą, galvos skausmą, mažina temperatūrą. Pseudoefedrinas mažina nosies gleivinės paburkimą, slogą. Dekstrometorfanas slopina kosulį, atsirandantį dėl nestipraus gerklės ir bronchų dirginimo. Visi šie požymiai dažniausiai esti peršalus.

Gripex vartojamas peršalimo arba gripo simptomų (galvos, raumenų, gerklės skausmo, nosies gleivinės sekrecijos ir užburkimo, dirginančio kosulio ir karščiavimo) lengvinimui.

Jeigu per 3 dienas Jūsų savijauta pablogėjo ar nepagerėjo, kreipkitės į gydytoją.

Gripex (1). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems pacientams

Įprastinė dozė yra 2 tabletės 3-4 kartus per dieną, kas 4–6 val. tada, kada reikia. Neviršyti vienkartinės dviejų tablečių dozės. Per dieną galima išgerti ne daugiau kaip 8 tabletes.

Senyviems pacientams

Dozės koreguoti nereikia.

Pacientams, kurių inkstų ir kepenų funkcija sutrikusi

Pacientams su lengvu ir vidutinio sunkumo inkstų bei kepenų funkcijos sutrikimu dozės koreguoti nereikia. Gripex negalima vartoti pacientams, kuriems yra sunkus inkstų ir kepenų funkcijos sutrikimas.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Vyresniems negu 12 metų vaikams: gerti po 2 tabletes 3-4 kartus per dieną, kas 4–6 val. tada, kada reikia. Neviršyti vienkartinės dviejų tablečių dozės. Per dieną galima išgerti ne daugiau kaip 8 tabletes.

Ką daryti pavartojus per didelę Gripex dozę?

Perdozavus vaisto gali pasitaikyti pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, mieguistumas, sunkus inkstų ar kepenų funkcijos sutrikimas. Išgėrus atsitiktinai pernelyg didelę vaisto dozę, net jeigu ir jaučiatės gerai, reikia kreiptis į gydytoją arba apsinuodijimų gydymo centrą.

Pamiršus pavartoti Gripex

Gripex vartojamas gripo ir peršalimo simptomams malšinti, todėl praleisti dozę nėra pavojinga. Jei simptomai išlieka, tiesiog išgerkite kitą dozę, bet prisiminkite, kad laiko tarpas tarp dozių yra 4-6 valandos.

Nustojus vartoti Gripex

Galite nustoti vartoti Gripex bet kuriuo metu.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *