Havrix

0
+0 -0

Gamintojas: GlaxoSmithKline Biologicals s.a.
Veiklioji medžiaga: Hepatito A viruso antigenas (inaktyvuotas)
Stiprumas: 1440ELISA V/ml
Grupė: Receptiniai, Antibiotikai

Havrix – tai vakcina, kuri apsaugo nuo hepatito A viruso sukeliamos infekcijos. Šis virusas sukelia tam tikrą geltos rūšį (epideminę geltą).

Havrix 1440 yra vakcina, vartojama paaugliams nuo 16 metų ir suaugiesiems apsaugoti nuo hepatito A.

Havrix 720 yra vakcina, kuri vartojama 1 –15 vaikams ir paaugliams apsaugoti nuo hepatito A. Vakcina veikia skatindama organizmą gaminti antikūnus, kurie saugo nuo ligos.

Hepatitas A yra infekcinė liga, kuri gali pažeisti kepenis. Šią ligą sukelia hepatito A virusas. Hepatito A virusas gali būti perduotas nuo vieno asmens kitam su maistu ir gėrimais arba plaukiojant vandenyje, užterštame nuotėkomis. Hepatito A simptomai pasireiškia praėjus 3-6 savaitėms po kontakto su virusu. Tai pykinimas, karščiavimas ir skausmas. Po kelių dienų gali pagelsti akių baltymai ir oda (gelta). Simptomai ir jų sunkumas gali būti įvairūs. Mažiems vaikams geltos gali ir nebūti. Dauguma žmonių visiškai pasveiksta, tačiau liga paprastai būna pakankamai sunki ir žmonės serga maždaug apie mėnesį.

Vakcinacija yra geriausias būdas apsisaugoti nuo šios ligos. Nė vienas iš vakcinos komponentų nėra užkrečiamas.

Havrix. Vartojimas

Jums suleis 1 dozę Havrix 1440 (1,0 ml suspensijos) arba Jūsų vaikui suleis 1 dozę Havrix 720 (0,5 ml suspensijos).Antroji (revakcinacijos) dozė gali būti skirta bet kuriuo metu praėjus nuo 6 mėnesių ir 5 metų po pirminės dozės suleidimo, tačiau geriausiai - praėjus nuo 6 iki 12 mėnesių, kad būtų užtikrinta ilgalaikė apsauga.Jeigu Jūs praleidote ar Jūsų vaikas praleido paskirtą injekcijos laiką, pasitarkite su gydytoju ir suderinkite kito apsilankymo laiką.Įsitikinkite, kad Jūs ar Jūsų vaikas pabaigėte visą dviejų injekcijų vakcinacijos kursą.Gydytojas Jums suleis Havrix į rankos (žasto) raumenį arba Jūsų vaikui - į šlaunies raumenį.Vakcinos niekada negalima leisti į veną.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *