Hepa-Merz (5g/10ml)

+2
+3 -1

Gamintojas: Merz Pharma GmbH & Co KGaA
Veiklioji medžiaga: L-ornitino L-aspartatas
Stiprumas: 5g/10ml
Grupė: Virškinimo sistemai ir medžiagų apykaitai, Receptiniai

Hepa-Merz koncentratas infuziniam tirpalui yra vaistas, kuris, didindamas šlapalo sintezę šlapalo cikle skatina amoniako detoksikaciją. Taip pat jis skatina ekstrahepatinę amoniako detoksikaciją audiniuose.

Medikamentu gydomos ligos bei būklės, kurios prasidėjo sutrikus kepenų detoksikacijos funkcijai (pavyzdžiui, sergant kepenų ciroze) ir kurių metu yra latentinės arba pastebimos encefalopatijos simptomų. Jis ypač tinka prasidedančiam sąmonės sutrikimui gydyti bei sąmonei sutrikus (įvykus komai).

Hepa-Merz (5g/10ml). Vartojimas

Jeigu gydytojas nepaskyrė kitaip, Hepa-Merz koncentrato infuziniam tirpalui reikia vartoti taip, kaip nurodyta toliau. Būtina laikytis vartojimo nurodymų, priešingu atveju medikamentas gali veikti netinkamai.

Jeigu nėra kitokių indikacijų, per dieną reikia infuzuoti ne daugiau kaip 4 ampules.

Prasidedančiam sąmonės sutrikimui gydyti bei sąmonei sutrikus (įvykus komai) per 24 valandas galima infuzuoti ne daugiau kaip 8 ampules.

Jei jums atrodo, kad Hepa-Merz koncentrato infuziniam tirpalui efektas per stiprus ar per silpnas, pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku.

Hepa-Merz koncentrato infuziniam tirpalui ampulės turinį prieš vartojimą reikia praskiesti infuziniu tirpalu ir tada infuzuoti. Vaistas nepriekaištingai praskiedžiamas, jei vartojama įprastinio infuzinio tirpalo. Siekiant nepažeisti venų sienelės, 500 ml infuzinio tirpalo negalima tirpinti daugiau kaip 6 ampulių.

Infuzuoti galima ne greičiau kaip 5 g L–ornitino L–aspartato (tiek jo yra 1 ampulėje) per valandą. Hepa-Merz koncentrato infuziniam tirpalui negalima infuzuoti į arteriją.

Pavartojus per didelę Hepa-Merz dozę

L-ornitino L-aspartato perdozavus, apsinuodijimo simptomų neatsiranda.

Pamiršus pavartoti Hepa-Merz

Kitą kartą preparato reikia vartoti taip pat, kaip buvo nurodyta

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *