Heparoid

0
+0 -0

Gamintojas: Zentiva
Veiklioji medžiaga: Heparinoidas
Stiprumas: 2mg/g

Šis vaistas yra dermatologinis, nuo trombų, nuo uždegimo (uždegimams ir potrauminėms būklėms gydyti).

Heparoid kremas skirtas suaugusiems bei vaikams nuo pat kūdikystės sausgyslių uždegimui, potrauminiams patinimams, sumušimams, panirimams gydyti, randų po sužalojimo ar chirurginių operacijų gijimui pagerinti ir sukietėjimams bei besiformuojantiems randams suminkštinti. Be to, rekomendavus gydytojui, jo galima vartoti paviršinių venų uždegimui, uždegimui aplink venas gydyti, sukietėjusiai odai dėl venų nepakankamumo minkštinti.

Heparoid kremas sumažina kraujo krešumą uždegimo ar trauminio sutrenkimo vietoje. Jis slopina kraujo krešulių susidarymą, pagreitina kraujo hematomų rezorbciją, sumažina patinimo susidarymą ir pasižymi uždegimo slopinimu. Dėl tos priežasties išnykus patinimams ir hematomoms, uždegimo ar sužeidimo vietoje atslūgsta skausmas ir tempimo pojūtis.

Heparoid. Vartojimas

Heparoid visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartojimo metodas

Jei gydytojas nenurodė kitaip, suaugusiems, paaugliams ir vaikams reikėtų ant pažeistos vietos ir aplink ją užtepti apie 1 mm storio sluoksnį ir švelniai įtrinti į odą du ar tris kartus per dieną.

Sergant venų ligomis, galima uždėti spaudžiamąjį tvarstį.

Esant plačiam ir skausmingam kraujo išsiliejimui, kremu gydomą vietą pradžioje galima uždengti oro nepraleidžiančiu tvarsčiu, geriausiai nakčiai.

Esant varikozinei opai, kremu reikėtų įtrinti ją supančią odą.

Gydymo trukmė

Jei gydytojas nenurodė kitaip, Heparoid kremą sergant dauguma ligų reikėtų vartoti 1-2 savaites. Sergant venų ligomis gydymo Heparoid kremu trukmę aptarkite su savo gydytoju. Gydant venų ligas, Heparoid sudaro tik sudedamąją gydymo dalį. Reikėtų tęsti ir kitas gydytojo rekomenduotas procedūras (pvz., kitų vaistų vartojimas, gydymas spaudžiamaisiais tvarsčiais ar kojinėmis).

Jei susižeidus per 3 gydymo dienas būklė nepalengvėjo ar net pasunkėjo arba pasireiškė šalutinis poveikis, nutraukite vaisto vartojimą ir kreipkitės į gydytoją. Be gydytojo nurodymo negalima vartoti vaisto ilgiau kaip 2 savaites.

Pavartojus per didelę Heparoid dozę

Jei netyčia mažas vaikas prarijo didelį kiekį kremo, gali prasidėti pykinimas ar net vėmimas. Patartina sukelti vėmimą ar jį palaikyti bei kreiptis pagalbos į medikus.

Pamiršus pavartoti Heparoid

Jei pamiršote vartoti vaistą, padarykite tai iš karto, kai tik prisiminsite ir toliau vartokite kaip paskirta.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *