HJERTEMAGNYL (150mg) (2)

0
+0 -0

Gamintojas: Takeda Pharma AS,
Veiklioji medžiaga: Acetilsalicilo rūgštis
Stiprumas: 150mg

Vaisto vartojama esant toliau nurodytoms būklėms.

Trombozės (infarkto, insulto) profilaktika, sergant išemine širdies liga, po miokardo infarkto, išeminio smegenų insulto ar praeinančio smegenų išemijos priepuolio (kraujotakos sutrikimo priepuolio).

Preparatas slopina trombocitų agregaciją (sukibimą), todėl jo vartojama trombocitų agregacijos sukelto krešulio atsiradimo rizikai mažinti.

HJERTEMAGNYL (150mg) (2). Vartojimas

Prieš gydymo pradžią būtina pasitarti su gydytoju.

HJERTEMAGNYL visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Suaugusių žmonių įprasta paros dozė yra 75 -150 mg. Jei reikalinga mažesnė nei 150 mg dozė, reikia vartoti kito stiprumo tabletes.

Esant kai kurioms būklėms, dozė gali būti padidinta, bet tik gydytojui nurodžius.Tabletę reikia užsigerti stikline vandens. Tabletę galima nuryti visą, kad būtų lengviau nuryti ją galima padalyti į dvi dalis ar sukramtyti.Pavartojus per didelę HJERTEMAGNYL dozę

Jei išgėrėte daugiau tablečių, negu nurodyta, iš karto kreipkitės į gydytoją.Pamiršus pavartoti HJERTEMAGNYL

Jei pamiršote išgerti HJERTEMAGNYL tabletę, ją išgerkite iš karto, kai prisiminsite, tada tabletes vartokite įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.Nustojus vartoti Hjertemagnyl

Nustojus vartoti HJERTEMAGNYL, pasakykite apie tai savo gydytojui.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistinink

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *