Hotemin (10mg/g)

0
+0 -0

Gamintojas: EGIS PHARMACEUTICALS PLC.
Veiklioji medžiaga: Piroksikamas
Stiprumas: 10mg/g
Grupė: Receptiniai, Kompensuojamieji, Raumenų ir skeleto sistemai

Piroksikamas, veiklioji Hotemin medžiaga, priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo grupei. Šie vaistai mažina dėl uždegimo atsiradusį patinimą, paraudimą, karščiavimą ir skausmą. Lokaliai vartojamas (įtrinant į odą aplink pažeistą vietą) piroksikamas prasiskverbia per odą ir veikia uždegimo apimtus skaudamus audinius. Veikliosios medžiagos koncentracija kraujyje išlieka nedidelė.

Hotemin kremą rekomenduojama vartoti skausmui ir uždegimui mažinti, sergant kai kuriomis sąnarių ligomis, pvz., sąnarių (kelių, riešų, kulkšnių ir pan.) osteoartroze, strėnų gėla, patempus sąnarių raiščius ir raumenis.

Hotemin (10mg/g). Vartojimas

Hotemin kremas skirtas vartoti tik ant odos.Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 14 metų paaugliams

Visoms indikacijoms

Priklausomai nuo tepamo odos ploto į skaudamą vietą reikia įtrinti 1–3 cm kremo 3–4 kartus per parą. Išteptos odos negalima uždengti tvarsčiu ar aprišti. Tepti kremo galima 3, daugiausia 4 kartus per parą. Įprastinė gydymo trukmė – 2–4 savaitės. Pasitarkite su gydytoju, jei po pirmosios gydymo savaites nepastebite jokio būklės pagerėjimo ar atsiradę simptomai stiprėja. Vaistinio preparato neturėtumėte vartoti be pertraukos ilgiau kaip 4 savaites, nebent taip rekomendavo Jūsų gydytojas.Senyvo amžiaus asmenys ir pacientai, kurių inkstų funkcija sutrikusi, gali vartoti įprastines dozes.

Esant kepenų funkcijos sutrikimui, reikėtų vartoti mažesnes dozes priklausomai nuo kepenų veiklos sutrikimo laipsnio. Jei Jums sutrikusi kepenų veikla, pasitarkite su gydytoju.Preparato negalima vartoti jaunesniems kaip 14 metų vaikams.Siekdami išvengti šalutinio poveikio, kurį sukelia veiklioji medžiaga, patekusi į sisteminę kraujotaką, nevartokite preparato didesnėmis dozėmis, nei rekomenduojama.Pavartojus per didelę HOTEMIN dozę

Patepus didelį odos plotą, pavartojus dideles dozes ar uždėjus tvarstį, gali pasireikšti pykinimas ir vėmimas.

Jei netyčia nuryjamas didelis Hotemin kremo kiekis, tuoj pat praneškite gydytojui arba kreipkitės į artimiausios ligoninės greitosios pagalbos skyrių.Pamiršus pavartoti HOTEMIN

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima. Toliau vaisto reikia vartoti taip, kaip įprasta

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *