Imipenem/Cilastatin Ranbaxy

0
+0 -0

Gamintojas: Terapia S.A.
Veiklioji medžiaga: Imipenemas, Cilastatinas

Imipenem/Cilastatin Ranbaxy veikliosios medžiagos yra imipenemas ir cilastatinas. Imipinemas priklauso vaistų, vadinamų beta laktaminiais antibiotikais, grupei. Antibiotikai naikina bakterijas organizme. Bakterijos sukelia infekcijas įvairiose organizmo vietose.

Imipenemo aktyvumas slopinamas inkstuose, vykstant įvairioms cheminėms skilimo reakcijoms. Cilastatino natrio druska slopina šias skilimo reakcijas ir didina imipenemo veiksmingumą, nes padidina imipenemo koncentraciją kraujyje ir šlapime. Dėl to šios medžiagos Imipenem/Cilastatin Ranbaxy sudėtyje vartojamos kartu.

Gydytojas gali skirti Imipenem/Cilastatin Ranbaxy, nes sergate sunkia bakterijų sukelta infekcija.

Imipenem/Cilastatin Ranbaxy veikliosios medžiagos veikia šias infekcijas:

Komplikuotas pilvo ertmės infekcijas;

sunkias apatinių kvėpavimo takų arba plaučių infekcijas;

komplikuotas lytinių organų infekcijas ;

komplikuotas šlapimo takų infekcijas;

komplikuotas odos ir audinių infekcijas .

Imipenem/Cilastatin Ranbaxy. Vartojimas

Imipenem/Cilastatin Ranbaxy visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Dozavimas

Imipenem/Cilastatin Ranbaxy sušvirkš sveikatos priežiūros specialistas.Vaistas švirkščiamas į veną (infuzija į veną). Imipenem/Cilastatin Ranbaxy NEGALIMA švirkšti į raumenis (injekcija į raumenis). Šio vaisto NEGALIMA gerti.Kiek kartų teks vartoti vaistą, priklauso nuo infekcijos tipo ir sunkumo. Toliau nurodytos tik imipenemo dozės. Vaisto sudėtyje yra toks pat cilastatino kiekis.Jeigu manote, kad Imipenem/Cilastatin Ranbaxy veikia per stipriai arba per silpnai, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.Suaugusieji

Infekcijos gydymas. Jeigu sveriate daugiau kaip 70 kg, įprasta dozė yra 250 mg arba 500 mg imipenemo kas šešias ar aštuonias valandas, kuri bus suvartota per 20-30 minučių. Jeigu sergate sunkia infekcija, gali būti vartojama 1000 mg imipenemo dozė kas šešias ar aštuonias valandas, kuri bus suvartota per 40-60 minučių.Negalima vartoti daugiau kaip 4 g Imipenem/Cilastatin Ranbaxy per parą.Jeigu sveriate mažiau kaip 70 kg, dozė bus atitinkamai sumažinta.Pacientai, kurie serga inkstų ligomis, ir pacientai, kuriems atliekamos dializės

- Jeigu sergate inkstų ligomis, dozė bus sumažinta.

- Jeigu Jums atliekamos dializės, vadinamos hemodializėmis, įprasta dozė yra 250 mg arba 500 mg, kuri suvartojama iš karto po dializės, o vėliau vartojama kas 12 valandų.

- Jeigu Jums atliekamos dializės, gydytojas arba sveikatos priežiūros specialistas Jus atidžiai stebės.Vaikai

Imipenem/Cilastatin Ranbaxy negalima vartoti jaunesniems kaip trijų metų vaikams.- Jeigu vaikas sveria mažiau kaip 40 kg, dozė apskaičiuojama, atsižvelgiant į vaiko kūno svorį. Įprasta dozė vaikams yra 15 mg imipenemo kilogramui kūno svorio kas šešias valandas, visa paros dozė yra 60 mg imipenemo kilogramui kūno svorio.

- Jeigu vaikas sveria daugiau kaip 40 kg, jam (jai) bus vartojama į suaugusiųjų panaši dozė.

- Didžiausia paros dozė vaikams negali būti didesnė kaip 2 g.

- Imipenem/Cilastatin Ranbaxy negalima vartoti vaikams, kurie serga inkstų liga.Pavartojus per didelę Imipenem/Cilastatin Ranbaxy dozęTikimybė, kad taip atsitiks, yra labai maža, nes vaistą švirkščia sveikatos priežiūros specialistas. Vis dėlto, jeigu galvojate, kad buvo suvartota per daug vaisto, praneškite apie tai sveikatos priežiūros specialistui.Pamiršus pavartoti Imipenem/Cilastatin RanbaxyTikimybė, kad taip atsitiks, yra labai maža, nes vaistą švirkščia sveikatos priežiūros specialistas. Vis dėlto, jeigu galvojate, kad dozė buvo praleista, praneškite apie tai sveikatos priežiūros specialistui.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *