Imipenem/Cilastatin Sandoz

0
+0 -0

Gamintojas: Sandoz GmbH – PHP Kundl
Veiklioji medžiaga: Imipenemas, Cilastatinas

Imipenem/Cilastatin Sandoz priklauso vaistų, vadinamų karbapenemų antibiotikais, grupei. Jis naikina daugelio rūšių bakterijas (mikrobus), kurios sukelia užkrečiamąsias ligas įvairiose kūno vietose suaugusiems žmonėms ir vienerių metų amžiaus arba vyresniems vaikams.

Gydymas

Jūsų gydytojas paskyrė Imipenem/Cilastatin Sandoz, kadangi Jums yra viena (ar daugiau) šių užkrečiamųjų ligų:

  • komplikuota pilvo užkrečiamoji liga;
  • užkrečiamoji liga, paveikusi plaučius (plaučių uždegimas);
  • užkrečiamoji liga, kuria Jūs galite susirgti gimdymo metu ar po jo;
  • komplikuota šlapimo takų užkrečiamoji liga;
  • komplikuota odos ir minkštųjų audinių užkrečiamoji liga.

Imipenem/Cilastatin Sandoz gali būti vartojamas karščiuojančių pacientų, kuriems yra mažai baltųjų kraujo ląstelių, gydymui, jeigu įtariama, kad karščiavimą sukėlė bakterinė infekcija.

Imipenem/Cilastatin Sandoz gali būti vartojamas bakterijų sukeltos kraujo užkrečiamosios ligos, kuri gali būti susijusi su aukščiau minėtos užkrečiamosios ligos rūšimi, gydymui.

Imipenem/Cilastatin Sandoz. Vartojimas

Imipenem/Cilastatin Sandoz Jums visada paruoš ir suleis gydytojas arba kitas sveikatos priežiūros specialistas. Jūsų gydytojas nuspręs, kiek Imipenem/Cilastatin Sandoz Jums reikia.

Suaugę pacientai ir paaugliai

Įprastinė Imipenem/Cilastatin Sandoz dozė suaugusiems žmonėms ir paaugliams yra, yra 500 mg / 500 mg kas 6 valandos arba 1000 mg/1000 mg kas 6 valandos arba kas 8 valandos. Jeigu Jums yra inkstų problemų ar sveriate mažiau negu 70 kg, gydydojas gali sumažinti Jūsų dozę.

Vaikai

Vienerių metų amžiaus ar vyresniems vaikams įprastinė dozė yra 15 mg/15 mg/kg ar 25 mg/25 mg/kg kūno svorio kas 6 valandos.

Imipenem/Cilastatin Sandoz yra nerekomenduojamas jaunesniems negu vienerių metų vaikams ar vaikams, kuriems yra inkstų problemų.

Vartojimo metodas

Imipenem/Cilastatin Sandoz vartojamas intaveniškai (į veną): per 20 – 30 minučių 500 mg/500 mg arba mažesnė dozė ar per 40 – 60 minučių didesnė negu 500 mg/500 mg dozė.

Pavartojus per didelę Imipenem/Cilastatin Sandoz dozę

Perdozavimo simptomai gali būti priepuoliai, sumišimas, drebulys, pykinimas, vėmimas, mažas kraujo spaudimas ir retas širdies ritmas. Jeigu esate sunerimęs, kad Jums galėjo būti suleista per daug Imipenem/Cilastatin Sandoz, nedelsiant kreipkitės į savo gydyoją ar kitą sveikatos priežiūros specialistą.

Pamiršus pavartoti Imipenem/Cilastatin Sandoz

Jeigu esate sunerimęs, kad galėjote praleisti dozę, nedelsiant kreipkitės į savo gydyoją ar kitą sveikatos priežiūros specialistą.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Imipenem/Cilastatin Sandoz

Nenutraukite Imipenem/Cilastatin Sandoz vartojimo, kol nenurodė Jūsų gydytojas.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *