IMOGAM RABIES

0
+0 -0

Gamintojas: SANOFI PASTEUR S.A.
Veiklioji medžiaga: Žmogaus pasiutligės imunoglobulinas
Stiprumas: >=150TV/ml
Grupė: Receptiniai, Antibiotikai

Pokontaktinė profilaktika nuo pasiutligės esant įdrėskimams ar įkandimams po kontakto su pasiutlige įtariamu gyvūnu ar esant bet kokiam kitam pažeidimui, įskaitant gleivinės užteršimą šio gyvūno seilėmis.

IMOGAM RABIES reikia vartoti tik kartu su pasiutligės vakcina laikantis oficialių nacionalinių ir PSO rekomendacijų.

Vienintelė išimtis: asmenys, kurie anksčiau buvo skiepyti pasiutligės vakcina ir kurie pateikia dokumetus patvirtinančius, kad jie buvo skiepyti ląstelių kultūros vakcina (pvz.: užbaigtas pokontaktinis skiepijimas per pastaruosius metus, vėlesnė revakcinacija per pastaruosius 5 metus ar užbaigta pokontaktinė profilaktika). Tokie asmenys gali gauti tik vakciną.

Vakciną vartoti tik specializuotame pasiutligės centre medikams prižiūrint.

IMOGAM RABIES. Vartojimas

KAIP VARTOTI IMOGAM RABIES 150 TV/ml

Dozavimas:

Pokontaktinę profilaktiką sudaro viena imunoglobulino nuo pasiutligės dozė ir pilnas skiepijimo nuo pasiutligės kursas.

Imunoglobulinas nuo pasiutligės ir pirmoji vakcinos nuo pasiutligės dozė po konatakto turėtų būti skiriama kaip įmanoma greičiau.

Žmogaus imunoglobulinai nuo pasiutliges turėtų būti skiriami net jeigu gydymo pradžia yra uždelsta neatsižvelgiant į priežastį ar intervalą tarp kontakto ir gydymo, iki aštuntos dienos po pirmos vakcinos dozės.

Profilaktika nuo pasiutligės turėtų būti skiriama išimtinai, tik kartu su skiepijimu: rekomenduojama pasiutligės imunoglobulinų dozė yra 20 TV/kg kūno svorio vaikams ar suaugusiems.

Vaikams, su daugybinėmis kąstinėmis žaizdomis, IMOGAM RABIES dozę galima skiesti 2-3 kartus didesniu 0,9% natrio chlorido tirpalo kiekiu, kad imunoglobulino kiekio pakaktų infiltruoti apie žaizdą(-as).

Dėl antikūnų gamybos sutrikimų rizikos susijusios su skiepijimu, negalima nei didinti dozės, nei skirti pakartotinai imunoglobulino nuo pasiutligės (net jeigu profilaktikos pradžia yra uždelsta).

IMOGAM RABIES vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba slaugytoją.

Vartojimo metodas:

Žmogaus imunglobulinas nuo pasiutligės turėtų būti lėtai injekuojamas į raumenis. 

Jeigu reikia sušvirkšti didelį tūrį (> 2 ml vaikams ar > 5 ml suaugusiems), rekomenduojama likusią dalį padalinti į kelias dozes ir sušvirkšti į skirtingas anatomines sritis.

Pavartojus per didelę IMOGAM RABIES dozę

Dėl antikūnų gamybos sutrikimų rizikos susijusios su skiepijimu, negalima nei didinti dozės, nei skirti pakartotinai imunoglobulino nuo pasiutligės (net jeigu profilaktikos pradžia yra uždelsta). 

Pamiršus pavartoti IMOGAM RABIES

Žmogaus imunoglobulinai nuo pasiutligės turėtų būti skiriami net jeigu gydymo pradžia yra uždelsta neatsižvelgiant į priežastį ar intervalą tarp kontakto ir gydymo, iki aštuntos dienos po pirmos vakcinos dozės.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *