Iopamiro (300mg/ml)

0
+0 -0

Gamintojas: Patheon Italia S.p.A.
Veiklioji medžiaga: Jopamidolis (Jodas)
Stiprumas: 300mg/ml

Iopamiro – tai injekcinis tirpalas, kuris naudojamas kontrastinėje rentgenografijoje. Jo sudėtyje yra veikliosios medžiagos jopamidolio. Jopamidolis yra rentgeno kontrastinė medžiaga, sudaryta iš matinės dažomosios medžiagos, kuri absorbuoja rentgeno spindulius. Injekavus šį tirpalą, jis išryškina kūno organus ir minkštųjų audinių kontūrus rentgeno tyrimo metu.

Galima įsigyti įvairaus stiprumo tirpalą. Skirtingo stiprumo tirpalai naudojami skirtingiems tikslams. Iopamiro yra naudojamas tada, kai gydytojui reikia ištirti stuburo smegenis ir (arba) sritį, esančią apie smegenų pagrindą. Šį tirpalą galima naudoti ir tiriant širdį bei kraujo apytaką, inkstus ir sąnarius. Šį preparatą galima naudoti ir procese, kuris vadinamas kompiuterine tomografija (KT). Šio proceso metu aparatas, kuris vadinamas KT skeneriu, komunikuodamas su kompiuteriu, sukuria visą vaizdą iš atskirų rentgeno nuotraukų, padarytų skirtinguose kūno gyliuose.

Iopamiro (300mg/ml). Vartojimas

Iopamiro visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Tiksli procedūra, dozė, vartojimo būdas priklauso nuo to, kuri kūno dalis bus tiriama.

Dozavimas

Injekcijos dozės dydis, kurią griežtai nustatys gydytojas, priklauso nuo paskirto tyrimo tipo, naudojamos technikos ir taip pat nuo Jūsų kūno svorio, širdies ir bendros Jūsų sveikatos būklės.

Vartojimo būdas

Injekcinis tirpalas gali būti leidžiamas į kraujagysles, tam tikras centrinės nervų sistemos vietas, į sąnarį.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *