Irbesartan Ranbaxy

0
+0 -0

Gamintojas: Ranbaxy Ireland Limited
Veiklioji medžiaga: Irbesartanas
Stiprumas: 300mg

Irbesartan Ranbaxy priklauso vaistų, kurie vadinami angiotenzino II receptorių blokatoriais, grupei. Angiotenzinas II yra organizme gaminama medžiaga, kuriai prisijungus prie kraujagyslėse esančių receptorių, kraujagyslės susiaurėja. Dėl to padidėja kraujospūdis. Irbesartan Ranbaxy neleidžia angiotenzinui II prisijungti prie šių receptorių, todėl kraujagyslės išsiplečia ir kraujospūdis sumažėja. Irbesartan Ranbaxy lėtina 2 tipo cukriniu diabetu sergančių ligonių, kurių kraujospūdis padidėjęs, inkstų funkcijos silpnėjimą.

Irbesartan Ranbaxy vartojamas kraujospūdžio padidėjimui (pirminei arterinei hipertenzijai) gydyti ir sergančių hipertenzija, 2 tipo cukriniu diabetu ir kai laboratorinių tyrimų duomenys rodo inkstų funkcijos sutrikimą, ligonių inkstams apsaugoti.

Irbesartan Ranbaxy. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.DozavimasRekomenduojama pradinė ir palaikomoji dozė yra 150 mg vieną kartą per parą.

Kadangi Irbesartan Ranbaxy 300 mg plėvele dengtų tablečių neįmanoma padalinti į mažesnes dozes, todėl šio vaisto 150 mg ir 75 mg dozių vartoti neįmanoma. Reikia vartoti kitų, tokiomis dozėmis rinkoje esančių, irbesartano vaistų.

Atsižvelgdamas į tai, kaip Jūsų kraujospūdis reaguoja į gydymą, gydytojas dozę gali padidinti ir skirti vartoti 300 mg vieną kartą per parą.2 tipo cukriniu diabetu sergantiems ligoniams, kurių kraujospūdis padidėjęs, dėl susijusios inkstų ligos geriausia vartoti 300 mg palaikomąją dozę vieną kartą per parąGydytojas gali skirti vartoti mažesnę dozę, ypač gydymo pradžioje pacientams, kuriems atliekamos dializės arba vyresniems kaip 75 metų ligoniams.Jeigu sergate kepenų liga, gydytojas turės nustatyti Jums tinkamą dozę.Stipriausias kraujospūdį mažinantis poveikis pasireiškia praėjus 4-6 savaitėms nuo gydymo pradžios.Irbesartan Ranbaxy reikia vartoti per burną. Plėvele dengtas tabletes reikia nuryti, užsigeriant pakankamu vandens kiekiu. Kad geriau prisimintumėte išgerti vaistą, įpraskite jį vartoti kasdien tuo pačiu laiku.Vartojimas vaikamsIrbesartan Ranbaxy plėvele dengtų tablečių nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams.Ką daryti pavartojus per didelę Irbesartan Ranbaxy dozę?Jeigu atsitiktinai išgėrėte arba kas nors kitas išgėrė per daug tablečių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vykite į artimiausios ligoninės priėmimo skyrių. Su savimi pasiimkite šį pakuotės lapelį arba likusias tabletes, kad gydytojas žinotų, kokių vaistų išgėrėte.Didžiausia tikimybė, kad perdozavimo atveju sumažės kraujospūdis ir padažnės širdies plakimas. Širdies plakimas gali ir suretėti.Pamiršus pavartoti Irbesartan RanbaxyJeigu atsitiktinai praleidote paros dozę, kitą dozę išgerkite reikiamu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės, norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Irbesartan RanbaxyTabletes gerkite taip, kaip nurodyta, ir tiek laiko, kiek nurodyta. Jeigu geriau jaučiatės, vaisto vartojimo nutraukti negalima, nes simptomai gali atsinaujinti. Vaisto vartojimo nutraukti staigiai negalima, išskyrus atvejus, kai taip elgtis nurodo gydytojas.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *