Irinotecan Accord

0
+0 -0

Gamintojas: Accord Healthcare Limited
Veiklioji medžiaga: Irinotekano hidrochlorido trihidratas
Stiprumas: 20mg/ml

Irinotecan Accord priklauso vaistų, vadinamų citostatikais (priešvėžiniais vaistais), grupei.

Irinotecan Accord vartojamas suaugusių žmonių progresavusiam gaubtinės ir tiesiosios žarnų vėžiui gydyti. Galima gydyti vien šiuo vaistu arba jo vartoti kartu su kitais vaistiniais preparatais.

Irinotecan Accord. Vartojimas

Reikiamą Irinotecan Accord dozę Jums infuzuos į veną per 30 – 90 min. Infuzinio tirpalo kiekis priklausys nuo Jūsų amžiaus, kūno svorio ir bendrosios sveikatos būklės. Be to, jis priklausys nuo kitų kartu vartojamų vaistų nuo vėžio. Gydytojas apskaičiuos Jūsų kūno paviršiaus plotą kvadratiniais metrais (m2).

Jeigu anksčiau buvote gydytas 5-fluorouracilu, Jus paprastai gydys vien Irinotecan Accord, pradedant nuo 350 mg/m2 kūno paviršiaus dozės, infuzuojamos kas 3 savaitės.

Jeigu anksčiau chemoterapiniais vaistais nebuvote gydytas, paprastai Jums kas 2 savaitės infuzuos 180 mg/m2 kūno paviršiaus Irinotecan Accord dozę, o po jos folino rūgšties ir 5-fluorouracilo.

Jeigu Jus gydys irinotekano ir cetuksimabo deriniu, Jums infuzuos tokią pačią irinotekano dozę, kokia buvo infuzuota anksčiau taikyto gydymo, kurio sudedamoji dalis buvo irinotekanas, paskutinio ciklo metu. Irinotekano negalima infuzuoti anksčiau, negu po 1 val. po cetuksimabo infuzijos pabaigos.

Priklausomai nuo Jūsų sveikatos būklės ir pasireiškusio šalutinio poveikio gydytojas minėtą dozavimą gali keisti.

Pavartojus per didelę Irinotecan Accord dozę

Kad Jums bus infuzuota per didelė dozė, nėra tikėtina. Vis dėlto, jeigu taip atsitiktų, Jums gali atsirasti sunkių kraujo pokyčių ir viduriavimas. Tokiu atveju bus taikomos maksimalios palaikomosios priemonės, kad dėl viduriavimo nepasireikštų dehidracija, ir gydomos infekcijos komplikacijas. Turite apie tai pasikalbėti su Jūsų gydymą prižiūrinčiu gydytoju.

Pamiršus pavartoti Irinotecan Accord

Labai svarbu, kad būtų suleistos visos skirtos dozės. Praleidę dozę, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *