Irinotecan Kabi

0
+0 -0

Gamintojas: Fresenius Kabi Oncology Plc.
Veiklioji medžiaga: Irinotekano hidrochlorido trihidratas
Stiprumas: 20mg/ml

Irinotecan priklauso citostatinių (priešvėžinių) vaistų grupei.

Paprastai vien tik irinotekano arba jo kartu su kitais vaistais vartojama suaugusių žmonių storosios (gaubtinės arba tiesiosios) žarnos išplitusiam vėžiui gydyti.

Gaubtinės ar tiesiosios žarnos vėžį Jums gydytojas gali gydyti irinotekanu kartu su 5-fluoruracilu ir foline rūgštimi (5FU/FA) bei bevacizumabu.

Gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžį gydytojas Jums gali gydyti irinotekanu kartu su kapecitabinu ir su bevacizumabu arba be jo.

Sergant tam tikro tipo storosios žarnos vėžiu, kai yra epidermio augimo faktoriaus receptorių (EAFR) raiška, gydytojas gali Jums taikyti kombinuotą gydymą irinotekanu su cetuksimabu.

Jei norite sužinoti daugiau apie savo būklę, klauskite savo gydytojo.

Irinotecan Kabi. Vartojimas

Irinotecan Kabi visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Irinotekanas lašinamas į veną per 30-90 minučių. Irinotekano dozė priklausys nuo jūsų amžiaus, svorio ir ūgio ir bendros sveikatos būklės. Taip pat dozė priklausys ir nuo kitų jums taikytų vėžio gydymo metodų. Jūsų gydytojas apskaičiuos jūsų kūno paviršiaus plotą kvadratiniais metrais (m2).

Jei anksčiau vartojote 5-fluorouracilą, paprastai jums bus skirtas tik irinotekanas pradedant nuo 350 mg/m2 dozės lašinti kas tris savaites.

Jei anksčiau jums nebuvo taikyta chemoterapija, paprastai bus skiriama 180 mg/m2 irinotekano kas dvi savaites. Po to bus skiriama folino rūgštis ir 5-fluorouracilas.

Šių vaistų dozes nustato jūsų gydytojas, priklausomai nuo jūsų būklės ir patiriamo šalutinio poveikio.

Po gydymo irinotekanu jūsų gydytojas reguliariai atliks kraujo tyrimus. Vartojant irinotekaną gali sumažėti baltųjų kraujo kūnelių, kurie vaidina svarbų vaidmenį kovojant prieš infekcijas. Taip pat irinotekanas gali turėti poveikio jūsų kepenų funkcijoms, todėl gydytojas siųs reguliariai pasitikrinti kepenų veiklą.

Jei anksčiau vartojote 5-fluorouracilą, paprastai jums bus skirtas tik irinotekanas pradedant nuo

350 mg/m2 dozės lašinti kas tris savaites.

Jei anksčiau jums nebuvo taikyta chemoterapija, paprastai bus skiriama 180 mg/m2 irinotekano kas dvi savaites. Po to bus skiriama folino rūgštis ir 5-fluorouracilas.

Šių vaistų dozes nustato jūsų gydytojas, priklausomai nuo jūsų būklės ir patiriamo šalutinio poveikio.

Po gydymo irinotekanu jūsų gydytojas reguliariai atliks kraujo tyrimus. Vartojant irinotekaną gali sumažėti baltųjų kraujo kūnelių, kurie yra svarbūs, kovojant prieš infekcijas. Taip pat irinotekanas gali turėti poveikio jūsų kepenų funkcijai, todėl gydytojas reguliariai tikrins kepenų veiklą.

Jei Jūs vartojate irinotekano kartu su cetuksimabu, irinotekano draudžiama infuzuoti, nepraėjus vienos valandos trukmei po cetuksimabo infuzijos pabaigos. Gydantis, prašome laikytis gydytojo patarimų.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *