Kandesartanas Hidrochlorotiazidas Torrent (2)

0
+0 -0

Gamintojas: Heumann Pharma GmbH & Co Generica KG
Veiklioji medžiaga: Kandesartanas, Hidrochlorotiazidas

Jūsų vaisto pavadinimas yra Kandesartanas Hidrochlorotiazidas Torrent. Jis vartojamas suaugusių pacientų padidėjusiam kraujospūdžiui (hipertenzijai) gydyti. Šio vaisto sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos: kandesartanas cileksetilas ir hidrochlorotiazidas. Veikdamos kartu, jos mažina kraujospūdį.

Kandesartanas cileksetilas priklauso vaistų, vadinamų angiotenzino II receptorių blokatoriais, grupei. Jis atpalaiduoja ir išplečia kraujagysles. Tai padeda sumažinti kraujospūdį.

Hidrochlorotiazidas priklauso vaistų, vadinamų diuretikais (šlapimo išskyrimą skatinančiais vaistais), grupei. Jis padeda Jūsų organizmui su šlapimu pašalinti vandenį ir druskas, pvz., natrį. Tai padeda sumažinti kraujospūdį.

Gydytojas Kandesartanas Hidrochlorotiazidas Torrent gali skirti, jeigu Jūsų kraujospūdžio nepavyksta tinkamai sureguliuoti vien kandesartanu cileksetilu arba vien hidrochlorotiazidu.

Kandesartanas Hidrochlorotiazidas Torrent (2). Vartojimas

Kandesartanas Hidrochlorotiazidas Torrent visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kandesartanas Hidrochlorotiazidas Torrent svarbu vartoti kasdien. Įprasta Kandesartanas Hidrochlorotiazidas Torrent dozė yra viena tabletė kartą per parą.

Prarykite tabletę, užgerdami vandeniu.

Stenkitės išgerti tabletę kasdien tuo pačiu metu. Taip bus lengviau prisiminti ją išgerti.

Pavartojus per didelę Kandesartanas Hidrochlorotiazidas Torrent dozę

Išgėrę daugiau Kandesartanas Hidrochlorotiazidas Torrent negu nurodė gydytojas, nedelsdami kreipkitės patarimo į gydytoją arba vaistininką.

Pamiršus pavartoti Kandesartanas Hidrochlorotiazidas Torrent

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Tiesiog vartokite kitą dozę įprastu metu.

Nustojus vartoti Kandesartanas Hidrochlorotiazidas Torrent

Nustojus vartoti Kandesartanas Hidrochlorotiazidas Torrent , Jūsų kraujospūdis gali vėl padidėti. Todėl nenutraukite šio vaisto vartojimo nepasitarę su gydytoju.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *