Ketesse (50mg/2ml)

0
+0 -0

Gamintojas: A. Menarini Manufacturing Logistics and Services s. r. l.
Veiklioji medžiaga: Deksketoprofenas
Stiprumas: 50mg/2ml

Ketesse yra vaistas skausmui malšinti ir uždegimui slopinti (nesteroidinis vaistas nuo uždegimo, NVNU).

Ketesse vartojamas ūminio vidutinio stiprumo arba stipraus skausmo malšinimui – po operacijų, esant inkstų akmenligės priepuoliui ar strėnų skausmui, kai vaisto negalima gerti.

Ketesse (50mg/2ml). Vartojimas

Visuomet vartokite Ketesse tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jei kyla neaiškumų, pasitarkite su gydytoju.

Gydytojas Jums paaiškins, kokios Ketesse dozės Jums reikia atsižvelgiant į ligos pobūdį, sunkumą ir trukmę. Įprastinė rekomenduojama dozė yra 1 Ketesse ampulė (50 mg) kas 8-12 val. Prireikus, vaisto galima sušvirkšti pakartotinai tik praėjus 6 val. Negalima jokiu būdu viršyti paros dozės 150 mg (3 Ketesse ampulių).

Ketesse tinka trumpam vartojimui ir gydymas apribojamas laikotarpiu, kol yra ūmių ligos simptomų (ne ilgiau kaip 2 dienas). Kai tik įmanoma, pacientui reikia skirti vartoti geriamuosius vaistus nuo skausmo.

Senyviems pacientams, kai yra inkstų funkcijos sutrikimas, inkstų ar kepenų ligos patariama nevartoti paros dozės, didesnės kaip 50 mg (tai atitinka vieną Ketesse ampulę).

Vartojimo metodas

Ketesse galima švirkšti tik į raumenis arba į veną (kaip tai atlikti aprašyta 7 skyriuje).

Jei Ketesse vartojamas švirkšti į raumenis, tai ištraukus jį iš ampulės reikia nedelsiant sušvirkšti. Švirkšti reikia lėtai giliai į raumenis.

Galima vartoti tik skaidrų ir bespalvį tirpalą.Pavartojus per didelę Ketesse dozę

Perdozavus šio vaisto, nedelsiant praneškite vaistininkui arba gydytojui, arba kreipkitės į artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių. Nepamirškite pasiimti kartu vaisto pakuotės arba šio lapelio.Pamiršus pavartoti Ketesse

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Vartokite kitą vaisto dozę jai nustatytu laiku (žr. 3 skyrių).

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *