Ketilept (200mg)

0
+0 -0

Gamintojas: EGIS Pharmaceuticals PLC
Veiklioji medžiaga: Kvetiapinas
Stiprumas: 200mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

Jums paskirtas vaistas vadinamas Ketilept. Jo veiklioji medžiaga yra kvetiapinas. Ketilept priklauso vaistų nuo psichozės grupei. Šios grupės vaistai šalina tam tikrų psichikos ligų simptomus: haliucinacijas (t.y. nepaaiškinamų balsų girdėjimą), keistas ir gąsdinančias mintis, elgesio pokyčius, vienišumo ir sumišimo pojūčius.

Ketilept taip pat gali būti vartojamas gydyti žmonėms, sergantiems liga, kurios metu būna ypač gera nuotaika ar sujaudinimas. Šia liga sergantys žmonės gali pajusti, kad jiems miego reikia mažiau nei įprastai, jie daugiau kalba ir gali jaustis neįprastai irzlūs.

Be to, Ketilept galima vartoti pacientams, kurių prislėgta nuotaika, trūksta energijos, kurie jaučia kaltės jausmą, neteko apetito arba negali miegoti.

Gydytojas gali ir toliau skirti Jums Ketilept, net kai jaučiatės geriau, kad ligos simptomai nepasikartotų.

Jums gali būti naudinga pasakyti giminaičiams ar artimiems draugams, kad sergate depresija ar jaučiate nerimą. Paprašykite juos paskaityti šį pakuotės lapelį. Galite jų paprašyti, kad Jus perspėtų, jeigu pastebės, kad Jūsų depresija ar nerimas pasunkėjo, arba jie nerimauja dėl Jūsų elgesio pokyčių.

Ketilept (200mg). Vartojimas

Visada vartokite ši vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Jūsų gydytojas nuspręs, kokią pradinę dozę Jums vartoti, ir ją palaipsniui didins. Kiekvienai indikacijai yra skirtingas vaisto dozavimas.

Dozė gali būti nuo 150 mg iki 800 mg per parą, atsižvelgiant į Jūsų individualų gydymą ir poreikius.Jeigu esate vyresnio amžiaus arba Jūsų kepenų ar inkstų veikla sutrikusi, gydytojas gali nuspręsti skirti mažesnę Ketilept dozę.Prarykite Ketilept tabletę visą, nekramtykite, užgerdami vandeniu. Tabletės galima vartoti su maistu arba be jo.

Nenustokite vartoti tablečių, net jei pasijusite geriau, nebent taip nurodė gydytojas.Vartojimas vaikams ir paaugliamsVaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams Ketilept vartoti negalima.Ką daryti pavartojus per didelę Ketilept dozę?

Jeigu pavartojote didesnę dozę, nei Jums paskyrė gydytojas, kuo greičiau kreipkitės į savo gydytoją ar artimiausią ligoninę. Perdozavus gali atsirasti tokių požymių ir simptomų: mieguistumas ir slopinimas, greitas širdies plakimas ir žemas kraujo spaudimas.Pamiršus pavartoti Ketilept

Jeigu pamiršote pavartoti dozę, suvartokite ją iškart, kai tik prisiminsite. Praleistos dozės nevartokite kartu su kita vaisto doze arba jeigu iki kitos dozės vartojimo liko nedaug laiko. Tada toliau tęskite gydymą tokiomis dozėmis, kokias paskyrė gydytojas.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Ketilept

Nenustokite vartoti Ketilept, net jei ir pasijutote geriau, nebent Jums taip nurodė gydytojas.

Jeigu staigiai nustotumėte vartoti Ketilept, gali atsirasti tokių simptomų kaip pykinimas, vėmimas, nemiga, galvos svaigimas, galvos skausmas, viduriavimas, būsite dirglus arba gali pasikartoti Jūsų pradinė liga. Gydytojas gali Jums pasiūlyti laipsniškai mažinti dozę prieš visai nutraukiant gydymą.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *