Ketoconazol-ratiopharm

0
+0 -0

Gamintojas: Laboratorios Feltor, S.A.
Veiklioji medžiaga: Ketokonazolas
Stiprumas: 20mg/ml

Ketoconazol-ratiopharm šampūno sudėtyje yra veiklioji medžiaga ketokonazolas, vartojamas

mielių ir kitų grybelių sukeltiems infekciniams sutrikimams gydyti. Šampūnas gali būti vartojamas plaukuotosios galvos dalies ir didesnių kūno paviršių, pavyzdžiui veido arba krūtinės pažeidimams gydyti.

Vartojimo indikacijos

Ketoconazol-ratiopharm šampūnas tinka vartoti esat odos infekciniam pažeidimui, kurį sukėlė mielės ar kiti grybeliai. Tokie infekciniai sutrikimai atpažįstami pagal žemiau išvardytus simptomus:

– plaukuotosios galvos dalies pleiskanojimas,

– rausvai-rudos pleiskanojančios dėmės (plaukuotosios galvos dalies seborėjinis dermatitas).

Abiejų išvardytų uždegiminių procesų gydymui ir profilaktikai gali būti vartojamas Ketoconazol-ratiopharm šampūnas.

Ketoconazol-ratiopharm. Vartojimas

Ketoconazol-ratiopharm šampūną visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Paaugliai ir suaugusieji

Plaukite pažeistas galvos plaukuotosios dalies vietas ir plaukus Ketoconazol-ratiopharm šampūnu. Paprastai saujos šampūno pakanka vienam plovimui. Įtrinkite ir palikite įtrintą šampūną 3-5 minutėms, po to nuplaukite vandeniu.

Ketoconazol-ratiopharm šampūno vartojimo procedūrų skaičius priklauso nuo ligos, tai yra galvos plaukuotosios dalies pleiskanojimo ar rusvai-rudų dėmių (seborėjinio dermatito) ir nuo to ar jis vartojamas profilaktikai, ar gydymui.

Plaukite pažeistas galvos plaukuotosios dalies vietas ir plaukus Ketoconazol-ratiopharm šampūnu du kartus per savaitę 2 – 4 savaites. Siekiant išvengti uždegiminio proceso pasikartojimo (profilaktikai) Ketoconazol-ratiopharm šampūnas gali būti vartojamas kartą per savaitę arba kartą kas dvi savaitės.

Kūdikiai ir vaikai

Ketoconazol-ratiopharm šampūno kūdikiams ir vaikams vartoti negalima

Pavartojus per didelę Ketoconazol-ratiopharm šampūno dozę

Ketoconazol-ratiopharm šampūno nereikėtų nuryti. Tačiau jeigu taip atsitiktų, kreipkitės į gydyto


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *