KETOSPRAY

0
+0 -0

Gamintojas: PHARBIL Waltrop GmbH,
Veiklioji medžiaga: Ketoprofenas
Stiprumas: 20mg/išpurškime

KETOSPRAY 20 mg/išpurškime odos purškalas (šiame lapelyje jis vadinamas KETOSPRAY) yra purškalas vartoti ant odos. KETOSPRAY sudėtyje yra vaisto, kuris vadinamas ketoprofenu. Jis priklauso vaistų, vadinamų nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU), grupei ir jam būdingos priešuždegiminės ir skausmą malšinančios savybės.

KETOSPRAY vartojamas ūmiam minkštųjų audinių skausmui ir uždegimui, atsiradusiems dėl sumušimo arba raiščių ar raumenų patempimo, malšinti.

KETOSPRAY skirtas suaugusiesiems.

KETOSPRAY. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozavimas ir tinkamo vartojimo instrukcija

Suaugusiems, įskaitant senyvus, pacientams

KETOSPAY skirtas vartoti tik ant odos. Pažeistą vietą KETOSPRAY purškalu purkškite du arba tris kartus per parą (tarp purškimų reikia daryti mažiausiai 6 valandų pertraukas). Daugiau purškalo, negu reikia pažeistam odos plotui padengti, nepurkškite. Vienam kartui purkškite maždaug 3–6 išpurškimus. Bendra paros dozė neturi viršyti 18 išpurškimų.

Išpurškę 2–3 išpurškimus, tirpalą švelniai išsklaidykite ant pažeistos vietos ir palikti nudžiūti. Po kiekvieno pavartojimo kruopščiai nusiplaukite rankas.

Kreipkitės į gydytoją ar vaistininką, jeigu simptomai nelengvėja. Gydymą nutraukite tuoj pat, kai tik simptomai (skausmas ir uždegimas) išnyksta. Daugumoje atvejų pakanka vienos savaitės gydymo, jo ilginti nereikėtų.

Pacientams, kurių inkstų ar kepenų veikla sutrikusi

Specialių dozavimo rekomendacijų nėra. Tokiems pacientams galima gydytis suaugusių žmonių doze.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

KETOSPRAY vaikams vartoti nerekomenduojama, kadangi saugumas ir veiksmingumas yra neištirti.

Vartojimo instrukcija

1. Buteliuką laikyti stačią.

2. Pirmiausia, nugręžę purškiklio snapelį nuo veido, 3—4 kartus paspauskite stūmoklį, kol pasirodys nestipri srovelė. Tokiu būdu dozavimo pompa bus paruošta naudoti.

3. Nukreipkite snapelį į pažeistą vietą ir vėl paspauskite stūmoklį. Vienas paspaudimas — tai viena išpurškiama dozė.

4. Paspaudę purškiklį tiek kartų, kiek reikia (3—6 kartus), švariu audiniu nuvalykite snapelį, kad neužsikimštų.

5. Nieko nekiškite į snapelį.

Ką daryti pavartojus per didelę KETOSPRAY dozę?

Kadangi lokaliai pavartoto KETOSPRAY į sisteminę kraujotaką absorbuojama mažai, perdozavimo atveju intoksikacijos požymiai mažai tikėtini.

Jeigu Jūs arba Jūsų vaikas vaisto atsitiktinai nurijote, nedelsdami kreipkitės į artimiausios ligoninės skubiosios medicinos pagalbos skyrių ar savo gydytoją.

Pamiršus pavartoti KETOSPRAY

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *