Kolxip

0
+0 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
Veiklioji medžiaga: Ezetimibas
Stiprumas: 10mg

Kolxip sudėtyje yra veikliosios medžiagos ezetimibo.

Kolxip yra vaistas, vartojamas mažinti bendrojo cholesterolio, „blogojo” cholesterolio (MTL cholesterolio) ir riebalinių medžiagų, vadinamų trigliceridais, kiekį kraujyje. Be to, šis vaistas didina „gerojo” cholesterolio (DTL cholesterolio) kiekį kraujyje. Jis yra skirtas pacientams, kuriems vien dieta cholesterolio kiekio kraujyje kontroliuoti nepavyksta. Vartodami šį vaistą toliau laikykitės cholesterolio kiekį mažinančios dietos.

Šis vaistas veikia slopindamas cholesterolio pasisavinimą iš žarnyno. Jis nepadės Jums sumažinti kūno svorio.

Kolxip papildo statinų (vaistų grupės, kurie mažina cholesterolio gamybą Jūsų organizme) cholesterolio kiekį mažinantį poveikį.

Kolxip vartojamas papildant dietos poveikį, jeigu Jums:

yra padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje (pirminė [heterozigotinė šeiminė ar nešeiminė] hipercholesterolemija). Šis vaistas gali būti vartojamas:

kartu su statinu, kai vien statinu cholesterolio kiekis kraujyje kontroliuojamas nepakankamai;

vienas, kai gydymas statinu netinka arba jo netoleruojate.

yra paveldima liga (homozigotinė šeiminė hipercholesterolemija), kurios metu yra padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje. Jums taip pat bus paskirta statino ir gali būti taikomas kitoks gydymas.

yra paveldima liga (homozigotinė sitosterolemija, taip pat žinoma kaip fitosterolemija), kurios metu yra padidėjęs augalinių sterolių kiekis Jūsų kraujyje.

Kolxip. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Toliau vartokite kitus jau vartojamus cholesterolio kiekį mažinančius vaistus, jeigu gydytojas nenurodė kitaip. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Prieš pradedant vartoti Kolxip Jums reikia laikytis cholesterolio kiekį mažinančios dietos.

Šios dietos turite laikytis visą laiką, kol vartojate Kolxip.Suaugusiesiems, paaugliams ir vaikams (nuo 10 iki 17 metų amžiaus)

Dozė yra viena Kolxip 10 mg tabletė, geriama vieną kartą per parą.

Šį vaistinį preparatą vartokite bet kuriuo paros metu. Galite gerti valgio metu ar kitu laiku.Jeigu gydytojas Jums paskyrė Kolxip kartu su statinu, abu vaistus galima vartoti tuo pačiu laiku. Tokiu atveju perskaitykite dozavimo instrukcijas būtent to vaisto pakuotės lapelyje.Jeigu gydytojas Jums paskyrė Kolxip vartoti kartu su kolestiraminu ar bet kuria kita tulžies rūgštis surišančia derva (vaistais, mažinančiais cholesterolio kiekį), Kolxip turite vartoti mažiausiai 2 valandos prieš tulžies rūgštis surišančios dervos vartojimą arba 4 valandos po jos suvartojimo.Ką daryti pavartojus per didelę Kolxip dozę?

Susisiekite su gydytoju arba vaistininku, jeigu Kolxip suvartojote daugiau, negu turėjote suvartoti.Pamiršus pavartoti Kolxip

Negalima vartoti dvigubos dozės, norint kompensuoti praleistą tabletę, tiesiog kitą dieną įprastu metu išgerkite paskirtą Kolxip dozę.Nustojus vartoti Kolxip

Jeigu nustosite vartoti šį vaistą, cholesterolio kiekis Jūsų organizme gali vėl padidėti.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininkąJeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *