Lactulose-ratiopharm

0
+0 -0

Gamintojas: Pharmacin BV
Veiklioji medžiaga: Laktuliozė
Stiprumas: 667mg/ml

Lactulose-ratiopharm yra vaistas vidurių užkietėjimui gydyti. Lactulose-ratiopharm veikia mažindamas žarnyne turinio pH ir sukaupdamas skysčius žarnose. Tokiu būdu palengvinamas tuštinimasis. Vaistinis preparatas vartojamas laikino ar nuolatinio vidurių užkietėjimo, kurį sukelia įvairios priežastys (t.y. mažas skysčių suvartojimas, nepakankama mankšta, chirurginis gydymas, vaistiniai preparatai), gydymui. Jeigu Jums vidurių užkietėjimas yra sukeltas dėl per mažai suvartojamų skysčių, pirmiausiai reikia užtikrinti, kad Jūs geriate pakankamą kiekį skysčių.

Jūsų gydytojas gali paskirti šį vaistą dėl kitų priežasčių, negu yra išvardintos šiame pakuotės lapelyje. Visada laikykitės gydytojo nurodymų bei dozavimo instrukcijų, kaip nurodyta pakuotės lapelyje.

Lactulose-ratiopharm. Vartojimas

Dozavimas

Dozę geriausiai išgerti per vieną kartą ryte. Paprastai greitas poveikis yra pasiekiamas, kai nuo 15 iki 45 ml Lactulose-ratiopharm geriamasis tirpalas yra sumaišomas su 100-200 ml vandens, kavos, arbatos, sulčių arba pieno ir išgeriamas ryte, kol skrandis yra tuščias. Paprastai stiprus tuštinimosi refleksas atsiranda maždaug per 2 valandas. Vis dėlto, atsakas į gydymą laktulioze pacientams būna skirtingas, todėl laktuliozės tirpalo sukeliamas poveikis gali prasidėti daug lėčiau, iki kelių parų. Taigi, tinkama dozė turi būti parenkama palaipsniui kiekvienam pacientui. Įprastos dozavimo instrukcijos yra pateikiamos žemiau.

Suaugusiems žmonėms vidurių užkietėjimo gydymui gerti po 15 – 45 ml nuo 3 iki 4 parų arba iki poveikio pradžios. Palaikomoji dozė yra individuali, paprastai po 15 – 30 ml per parą.

Vaikams nuo 7 iki 14 metų gerti po 15 ml nuo 3 iki 4 parų. Palaikomoji dozė yra individuali, paprastai po 15 ml per parą.

Vaikams nuo 1 iki 6 metų, pradinė dozė yra po 5 – 10 ml ir, jeigu reikia, palaikomoji dozė yra vidutiniškai po 5–10 ml per parą.

Vaikams iki 1 metų gerti po 2,5 – 5 ml per parą.

Vaikams vidurių laisvinamuosius vaistus vartoti galima tik išimtinais atvejais ir prižiūrint gydytojui.

Gydant laktulioze, gali pasikeisti tuštinimosi refleksas.

Jeigu abejojate dėl dozavimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jeigu manote, kad Lactulose-ratiopharm veikia per stipriai arba per silpnai, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Pavartojus per didelę Lactulose-ratiopharm dozę

Jeigu pavartojote didesnę nei rekomenduojamą vaisto dozę, praneškite nedelsiant apie tai gydytojui, ligoninei arba Apsinuodijimų informaciniam centrui. Dažniausias perdozavimo simptomas yra viduriavimas.

Pamiršus pavartoti Lactulose-ratiopharm

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *