Lapozan (5mg) (2)

0
+0 -0

Gamintojas: Medochemie Ltd – Factory AZ
Veiklioji medžiaga: Olanzapinas
Stiprumas: 5mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Lapozan priklauso vaistų nuo psichozės grupei.

Lapozan gydoma liga, pasireiškianti tokiais simptomai, kaip nesančių garsų girdėjimas, nesančių daiktų matymas ar jutimas, klaidingi įsitikinimai, neįprastas įtarumas ir užsidarymas savyje. Žmonės, sergantys šia liga, gali būti prislėgti, apimti nerimo ar įsitempę.

Lapozan gydoma būklė, kuriai būdingi šie simptomai: pakili nuotaika, energijos perteklius, labai sumažėjęs miego poreikis, kalbos skubumas ir idėjų antplūdis, kartais didelis dirglumas. Be to, šis vaistas stabilizuoja nuotaiką, todėl saugo nuo su pastarąja būkle susijusių tolesnių neįgalimą sukeliančių kraštutinių nuotaikos pakilimų ir kritimų (depresijos).

Lapozan (5mg) (2). Vartojimas

Lapozan visada vartokite tiksliai, kaip nurodė Jūsų gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

Kiek Lapozan tablečių gerti ir kiek laiko jų vartoti, pasakys Jūsų gydytojas. Lapozan paros dozė yra 5 - 20 mg. Jeigu vėl atsiranda ligos simptomų, kreipkitės į savo gydytoją, tačiau Lapozan vartojimo nenutraukite, nebent tai daryti lieptų Jūsų gydytojas.

Lapozan tablečių reikia gerti kartą per parą taip, kaip Jūsų gydytojo nurodyta. Pasistenkite kiekvieną dieną jų išgerti tokiu pačiu laiku, nesvarbu, ar valgio metu, ar nevalgius.

Lapozan burnoje disperguojamosios tabletės yra geriamos.

Lapozan tabletės lengvai lūžta, todėl su jomis turite elgtis atsargiai. Nelieskite tablečių drėgnomis rankomis, kadangi tabletės gali suirti.

Įsidėkite tabletę į savo burną. Tabletė ištirps burnoje, todėl ją lengvai nurysite.

Jūs taip pat galite įdėti tabletę į pilną stiklinę ar puodelį vandens, apelsinų sulčių, obuolių sulčių, pieno ar kavos ir išmaišyti. Su kai kuriais gėrimais mikstūra gali pakeisti spalvą ir tapti nepermatoma. Išgerkite ją nedelsiant.

Pavartojus per didelę Lapozan dozę

Pacientams, iš karto išgėrus per daug Lapozan tablečių, atsirado tokių simptomų: dažnas širdies plakimas, ažitacija (susijaudinimas) ir (arba) agresyvumas, kalbos sutrikimas, neįprasti judesiai (ypač veido ar liežuvio) bei sąmonės pritemimas. Galimi ir kitokie simptomai: ūmus minčių susipainiojimas, traukuliai (epilepsija), koma, simptomų, tokių kaip karščiavimas, kvėpavimo pagreitėjimas, prakaitavimas, raumenų stingulys ir apsnūdimas arba mieguistumas, derinys, kvėpavimo sulėtėjimas, aspiracija, didelis arba mažas kraujospūdis, nenormalus širdies ritmas. Taip atsitikus, tuoj pat kreipkitės į savo gydytoją ar artimiausią ligoninę. Gydytojui parodykite savo tablečių pakuotę.

Pamiršus pavartoti Lapozan

Savo tabletes išgerkite tuoj pat, kai tik prisiminsite. Dviejų dozių per parą vartoti negalima.

Nustojus vartoti Lapozan

Nenutraukite savo tablečių vartojimo, tiesiog kadangi jaučiatės geriau. Yra svarbu, Lapozan vartoti tiek laiko, kiek nurodė Jūsų gydytojas.

Jeigu Jūs staiga nutrauksite Lapozan vartojimą, gali atsirasti simptomų, tokių kaip prakaitavimas, nemiga, drebulys, nerimas ar pykinimas ir vėmimas. Jūsų gydytojas gali patarti prieš nutraukiant gydymą dozę mažinti laipsniškai.

Jeigu kiltų bet kokių klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *