Latanoprost NTC

0
+0 -0

Gamintojas: RAFARM S.A.
Veiklioji medžiaga: Latanoprostas
Stiprumas: 50µg/ml
Grupė: Jutimo organams, Receptiniai

Veiklioji Latanoprost NTC medžiaga priskiriama prostaglandinų grupės vaistiniams preparatams. Šis vaistas, mažina akispūdį, didindamas natūralų akies skysčio nutekėjimą iš akies vidaus į kraujotaką. Latanoprost NTC yra vartojamas gydant atviro kampo glaukomą ir akies hipertenziją. Abiem atvejais akispūdis yra padidėjęs ir tai gali paveikti regėjimą.

Be to, Latanoprost NTC vartojamas visų amžiaus grupių vaikų ir kūdikių akispūdžio padidėjimui ir glaukomai gydyti.

Latanoprost NTC. Vartojimas

Latanoprost NTC visada vartokite tiksliai, kaip nurodė Jus arba Jūsų vaiką gydantis gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į Jus ar Jūsų vaiką gydantį gydytoją arba vaistininką.

Įprasta dozė suaugusiesiems (įskaitant senyvus) ir vaikams yra vienas lašas į pažeistą akį (pažeistas akis) vieną kartą per parą. Geriausia tai padaryti vakare.

Latanoprost NTC vartoti negalima daugiau kaip vieną kartą per parą, nes vartojant dažniau, gali sumažėti gydymo veiksmingumas.

Latanoprost NTC vartokite taip, kaip nurodė Jus arba Jūsų vaiką gydantis gydytojas tol, kol jis nurodys baigti vartojimą.

Kontaktinius lęšius nešiojantys žmonės

Jeigu nešiojate arba Jūsų vaikas nešioja kontaktinius lęšius, juos reikia išimti prieš Latanoprost NTC vartojimą. Pavartojus Latanoprost NTC, vėl įsidėti kontaktinius lęšius į akis galima ne anksčiau kaip po 15 minučių.

Vartojimo nurodymai

Kad tinkamai susilašintumėte vaistą, vykdykite žemiau pateiktas nuorodas.

1. Nusiplaukite rankas, patogiai atsisėskite ar atsistokite.

2. Prieš atidarant buteliuką pirmą kartą, isitikinkite, kad dangtelis nepažeistas.

3. Atidarant buteliuką, pasukite apsauginį dangtelį į kairę.

4. Atloškite galvą ir pirštu švelniai patraukite žemyn pažeistos akies apatinį voką

5. Buteliuką atsargiai paspauskite tiek, kad tik į akį įkristų vienas lašas. Buteliuko nespauskite per stipriai, kad į pažeistą akį nebūtų įlašintas daugiau kaip vienas lašas. Buteliuko galiuką laikykite netoli akies ir jos nelieskite. Pirštu prispauskite pažeistos akies kampą prie nosies. Užsimerkite ir laikykite prispaudę apie 1 minutę. Tai užtikrina, kad visas kiekis susigers į akis.

6. Jei gydytojas nurodė, pakartokite veiksmus 4 ir 5 nuorodų, lašinant vaistą į kitą akį.

7. Užsukite buteliuko dangtelį. Stipriai neužveržkite dangtelio.

Jei naudojate Latanoprost NTC kartu su kitais akių lašais Palaukite bent 5 minutes tarp vartojimo Latanoprost NTC ir kitų akies lašų.

Pavartojus per didelę Latanoprost NTC dozę

Jeigu į akį įlašinote per daug akių lašų, tai gali sukelti nedidelį akies dirginimą, akis gali pradėti ašaroti ir parausti. Tai turėtų praeiti, bet jeigu nerimaujate, kreipkitės patarimo į Jus ar Jūsų vaiką gydantį gydytoją.

Jeigu atsitiktinai nurijote arba Jūsų vaikas nurijo Latanoprost NTC, kiek galima greičiau kreipkitės į gydytoją.

Pamiršus pavartoti Latanoprost NTC

Jei Latanoprost NTC laiku neįsilašinote, kitą dozę vartokite įprastu laiku. Nelašinkite vaisto papildomai, norėdami kompensuoti praleistąją dozę.

Nustojus vartoti Latanoprost NTC

Jeigu norite nutraukti Latanoprost NTC vartojimą, pasakykite Jus arba Jūsų vaiką gydančiam gydytojui.

Kontaktinius lęšius nešiojantys žmonės

Jeigu nešiojate kontaktinius lęšius, juos reikia išimti prieš Latanoprost NTC vartojimą. Pavartojus Latanoprost NTC, vėl įsidėti kontaktinius lęšius į akis galima ne anksčiau kaip po 15 minučių. Latanoprost NTC sudėtyje yra konserbanto benzalkonio chlorido, kuris gali sudirginti akis ir keisti minkštųjų kontaktinių lęšių spalvą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *