Lercanidipine Aconitum (10mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Actavis Ltd.
Veiklioji medžiaga: Lerkanidipino hidrochloridas
Stiprumas: 10mg

Lercanidipine Aconitum priklauso vaistų, vadinamų kalcio kanalų blokatoriais, grupei. Šie vaistai blokuoja kalcio patekimą į širdies bei kraujagyslių, kuriomis kraujas teka iš širdies (arterijų), raumenų ląsteles. Kalcio patekimas į minėtas ląsteles sukelia širdies susitraukimą bei arterijų susiaurėjimą. Blokuodami kalcio patekimą, kalcio kanalų blokatoriai silpnina širdies susitraukimą ir plečia arterijas, todėl mažėja kraujospūdis.

Lercanidipine Aconitum gydytojas Jums skyrė didelio kraujospūdžio ligai, vadinamai hipertenzija, gydyti.

Lercanidipine Aconitum (10mg). Vartojimas

Lercanidipine Aconitum visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Įprastinė paros dozė yra viena 10 mg Lercanidipine Aconitum plėvele dengta tabletė. Ją kasdien reikia gerti tokiu pačiu metu, geriausia ryte, likus mažiausiai 15 minučių iki pusryčių, kadangi maistas, kuriame daug riebalų, reikšmingai padidina vaisto kiekį kraujyje.

Prireikus gydytojas gali nuspręsti didinti paros dozę iki vienos 20 mg Lercanidipine Aconitum plėvele dengtos tabletės.Tabletę geriausia nuryti visą, užgeriant puse stiklinės vandens. Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes.Lercanidipine Aconitum nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams.Pavartojus per didelę Lercanidipine Aconitum dozęNedelsdami kreipkitės į gydytoją, artimiausios ligoninės skubios medicinos pagalbos skyrių arba apsinuodijimų gydymo centrą patarimo.

Pavartojus didesnę, negu reikia, dozę, kraujospūdis gali tapti per mažas, o širdis gali pradėti plakti nereguliariai arba dažniau. Be to, galimas sąmonės praradimas.Pamiršus pavartoti Lercanidipine AconitumJei tabletę išgerti pamiršote, gerkite ją tuoj pat, kai tik prisiminsite, nebent jau bus beveik atėjęs kitos dozės vartojimo laikas. Toliau vaisto vartokite taip, kaip prieš tai. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.Nustojus vartoti Lercanidipine AconitumNustojus vartoti Lercanidipine Aconitum, kraujospūdis gali vėl padidėti. Prieš nutraukdami gydymą, pasitarkite su gydytoju.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *