Letrozole Actavis

0
+0 -0

Gamintojas: S.C. Sindan-Pharma S.R.L
Veiklioji medžiaga: Letrozolas
Stiprumas: 2,5mg

Kas yra Letrozole Actavis

Letrozole Actavis sudėtyje yra veikliosios medžiagos letrozolo. Jis priklauso vaistų grupei, kuri vadinama aromatazės inhibitoriais ir skirta hormoniniam (endokrininiam) krūties vėžio gydymui.

Kam Letrozole Actavis vartojamas

Letrozole Actavis stabdomas krūties vėžio atsinaujinimas. Vaistas gali būti vartojamas pirmaeiliam gydymui po krūties operacijos arba po penkerių metų gydymo tamoksifenu. Be to, Letrozole Actavis vartojamas stabdyti krūties naviko plitimą į kitas organizmo vietas pacientėms, sergančioms progresavusiu krūties vėžiu.

Letrozole Actavis galima gydyti tik krūties vėžį:

kuriame yra estrogenų receptorių ir

tik moterims po menopauzės, t. y. pasibaigusios mėnesinės.

Kaip veikia Letrozole Actavis

Krūties vėžio augimą dažnai skatina moteriškieji lytiniai hormonai estrogenai. Letrozole Actavis mažina estrogenų kiekį, blokuodamas fermentą (aromatazę), dalyvaujantį estrogenų sintezėje. Todėl sulėtėja ar sustoja naviko ląstelių augimas ir (ar) plitimas į kitas organizmo vietas.

Pacienčių priežiūra gydymo Letrozole Actavis metu

Šio vaisto turite vartoti tik atidžiai gydytojui prižiūrint. Gydytojas reguliariai stebės Jūsų būklę, kad galėtų nustatyti, ar gydymas daro palankų poveikį.

Letrozole Actavis gali sukelti kaulų plonėjimą ar retėjimą (osteoporozę), nes sumažina estrogenų kiekį organizme. Tai reiškia, kad gydytojas gali nuspręsti ištirti Jūsų kaulų tankį (osteoporozės tikrinimo būdas), prieš pradėdamas gydyti, gydymo metu ir po gydymo.

Jeigu kiltų klausimų dėl to, kaip šis vaistas veikia arba kodėl jo Jums skirta, kreipkitės į gydytoją.

Letrozole Actavis. Vartojimas

Letrozole Actavis visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Kiek Letrozole Actavis gertiSuaugusiems (įskaitant 65 metų ir vyresnius) žmonėms įprastinė Letrozole Actavis dozė yra viena tabletė per parą. Jei kiekvieną parą Letrozole Actavis vartosite tokiu pačiu laiku, bus lengviau prisiminti, kada tabletę gerti.Kaip Letrozole Actavis vartotiReikia nuryti visą tabletę, užgeriant stikline vandens ar kitokio skysčio.Kiek laiko Letrozole Actavis vartotiVartokite Letrozole Actavis kasdien tiek laiko, kiek gydytojo skirta. Vaisto gali tekti vartoti kelis mėnesius ar net kelis metus. Jeigu kiltų klausimų dėl Letrozole Actavis vartojimo trukmės, kreipkitės į gydytoją.Pavartojus per didelę Letrozole Actavis dozęJeigu išgėrėte per daug Letrozole Actavis arba jeigu kas nors kitas netyčia išgėrė Jūsų tablečių, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba vykite į ligoninę. Parodykite jiems tablečių pakuotę. Gali prireikti gydymo.Pamiršus pavartoti Letrozole ActavisNegalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu jau yra beveik atėjęs kitos dozės vartojimo laikas (pvz., iki jos vartojimo liko 2 val. ar 3 val.), pamirštąją dozę praleiskite, o kitą gerkite įprastu laiku.

Kitu atveju pamirštąją dozę gerkite tuoj pat, kai tik prisiminsite, o kitą tabletę vartokite įprastu laiku.Nustojus vartoti Letrozole ActavisNenustokite vartoti Letrozole Actavis tol, kol to nelieps gydytojas. Taip pat žr. ankstesnį skyrių “Kiek laiko Letrozole Actavis vartoti“

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *