Letrozole Teva

0
+0 -0

Gamintojas: TEVA UK Ltd
Veiklioji medžiaga: Letrozolas
Stiprumas: 2,5mg
Grupė: Antinavikiniai ir stiprinantys imuninę sistemą, Receptiniai, Kompensuojamieji

Kas yra Letrozole Teva

Letrozole Teva veiklioji medžiaga vadinama letrozolu. Letrozolas priklauso vaistų, vadinamų aromatazės inhibitoriais, grupei. Šis vaistas skiriamas hormoniniam (endokrininiam) krūties vėžio gydymui.

Kam vartojamas Letrozole Teva

Letrozole Teva vartojamas krūties vėžio atsinaujinimui išvengti. Jis gali būti vartojamas pirmaeiliam gydymui po krūties operacijos arba po penkerių metų gydymo tamoksifenu.

Letrozole Teva taip pat vartojamas krūties naviko išplitimui į kitas organizmo dalis išvengti pacientėms, kurios serga progresavusia liga.

Letrozole Teva turi būti vartojamas tik krūties vėžio, kuriame yra hormonų receptorių, gydymui, ir tik moterims po menopauzės (t. y. po to, kai visiškai išnyksta mėnesinės).

Kaip veikia Letrozole Teva

Dažnai krūties vėžio augimą skatina moteriški lytiniai hormonai – estrogenai. Letrozole Teva mažina estrogenų kiekį, blokuodamas fermentą (aromatazę), kuris dalyvauja estrogenų gamyboje. Dėl to naviko ląstelių augimas ir (arba) plitimas į kitas organizmo dalis sulėtėja arba sustoja.

Gydymo Letrozole Teva kontrolė

Letrozole Teva galima vartoti tik griežtai prižiūrint medicinos specialistui. Gydytojai reguliariai stebės Jūsų būklę tam, kad įsitikintų, ar gydymas duodą pageidaujamą poveikį.

Vartojant Letrozole Teva, sumažėja estrogenų kiekis organizme, todėl Jūsų kaulai gali suplonėti arba išretėti (osteoporozė). Tai reiškia, kad prieš gydymą, gydymo metu arba po jo, gydytojas gali nuspręsti atlikti kaulų tankio tyrimą (būdas kontroliuoti osteoporozę).

Jeigu turite daugiau klausimų apie Letrozole Teva poveikį arba kodėl šis vaistas buvo Jums paskirtas, kreipkitės į gydytoją.

Letrozole Teva. Vartojimas

Letrozole Teva visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kiek Letrozole Teva vartoti

Įprasta Letrozole Teva dozė yra viena tabletė vieną kartą per parą. Letrozole Teva vartojimas kiekvieną dieną tuo pačiu metu padės atsiminti, kad reikia išgerti tabletę.

Kaip vartoti Letrozole Teva

Tabletę reikia nuryti visą, užgeriant stikline vandens ar kitokio gėrimo.

Letrozole Teva vartojimo trukmė

Letrozole Teva vartokite kiekvieną dieną tiek laiko, kiek paskyrė gydytojas. Gali prireikti jį vartoti keletą mėnesių ar net metų. Jeigu turite klausimų, kiek ilgai vartoti Letrozole Teva, pasitarkite su gydytoju.

Pavartojus per didelę Letrozole Teva dozę

Jeigu išgėrėte per daug Letrozole Teva arba kas nors kitas atsitiktinai išgėrė Jūsų tablečių, nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba ligoninę. Parodykite jiems tablečių pakuotę. Gali būti paskirtas gydymas.

Pamiršus pavartoti Letrozole Teva

Jeigu jau beveik laikas gerti kitą dozę (pvz., liko 2 arba 3 valandos), praleiskite pamirštą dozę ir kitą dozę vartokite įprastu laiku.

Priešingu atveju, kitą dozę išgerkite iš karto, kai prisiminsite, o kitą tabletę vartokite įprastu metu.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Letrozole Teva

Nenustokite vartoti Letrozole Teva tol, kol nenurodys gydytojas. Taip pat žiūrėkite skyrių aukščiau „Letrozole Teva vartojimo trukmė“.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *