Levofolino rūgštis medac

0
+0 -0

Gamintojas: medac
Veiklioji medžiaga: Levofolino rūgštis
Stiprumas: 50mg/ml

Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml vartojimas kartu su metotreksatu

Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml injekcinis arba infuzinis tirpalas priklauso vaistų grupei, kurie vadinami „priešnuodžiais“. Šios medžiagos naudojamos vėžio gydymo metu (citostatinė terapija), kad neutralizuotų citotstatikų toksinį poveikį.

Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml yra vartojama vėžio gydymo metu suaugusiesiems ir vaikams, kad mažintų toksinį poveikį bei panaikintų tokių medžiagų kaip metotreksatas, slopinančių vidinės folio rūgšties veikimą (taip vadinamų folio rūgšties antagonistų), poveikį. Folio rūgšties antagonistų perdozavimą taip pat galima gydyti Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml.

Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml vartojimas kartu su fluorouracilu

Nustatyta, kad Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml padidina tam tikrų citostatikų poveikį. Todėl jis taip pat naudojamas vėžio gydymo metu, kad padidintų ląsteles naikinantį priešvėžinio vaisto, vadinamo 5-fluorouracilu, poveikį.

Levofolino rūgštis medac. Vartojimas

Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml paruošti ir skirti turi apmokytas sveikatos priežiūros personalas.Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml injekcinis ar infuzinis tirpalas yra visuomet leidžiamas į veną, neskiestas injekcijos būdu, arba skiestas infuzijos būdu.Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml negalima leisti į stuburo kanalą (intratekaliai)Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml dozavimas, siekiant išvengti toksinio metotreksato poveikioJei gydant vėžį jums skiriama metotreksato dozė didesnė nei 500 mg/m² kūno paviršiaus ploto, po to taip pat turi būti skiriama levofolino rūgštis. Kai skiriamos 100 mg/m² – 500 mg/m² metotreksato dozės, jūsų gydytojas nuspręs dėl levofolino rūgštis skyrimo.Jūsų gydytojas užtikrins, kad būtų skiriama tinkama dozė jūsų būklei.Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml dozavimas, siekiant padidinti fluorouracilo citotoksinį poveikįYra skirtingi kombinuoto gydymo Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml ir fluorouracilu dozavimo režimai (kas savaitę, du kartus per mėnesį ir kartą per mėnesį).Jūsų gydytojas užtikrins, kad atsižvelgiant i jūsų būklę, jums būtų parinktas tinkamas dozavimo režimas.Skyrus per didelę Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml dozęAtsitiktinis Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml perdozavimas gali mažinti folio rūgšties antagonistų, tokių kaip metotreksatas, poveikį. Esant fluorouracilo ir Levofolino rūgštis medac 50 mg/ml kombinacijos perdozavimui, turi būti vadovaujamasi fluorouracilo perdozavimo instrukcijomis

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *