LOPAMOL (20mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Actavis hf.
Veiklioji medžiaga: Atorvastatinas
Stiprumas: 20mg
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai

LOPAMOL yra statinų grupės lipidų kiekį kraujyje mažinantis vaistas.

LOPAMOL vartojamas lipidų, pvz., cholesterolio, trigliceridų, kiekiui mažininti tuo atveju, jeigu vien dieta su sumažintu riebalų kiekiu ir nauja gyvensena buvo nepakankamai veiksminga. LOPAMOL gali būti vartojamas širdies ligų rizikai mažinti, net jeigu cholesterolio kiekis kraujyje ir yra normalus. Gydymo metu būtina laikytis standartinės cholesterolio kiekį mažinančios dietos.

LOPAMOL (20mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Prieš pradedant gydymą, gydytojas nurodys Jums laikytis lipidų koncentraciją kraujyje mažinančios dietos, kurios teks laikytis ir gydymo LOPAMOL metu.

Įprastinė pradinė LOPAMOL dozė yra 10 mg kartą per parą suaugusiesiems ir 10 metų ar vyresniems vaikams. Dozę gydytojas gali didinti iki Jums reikalingos dozės. Gydytojas Jums dozę koreguos kas 4 savaitės ar rečiau. Didžiausia LOPAMOL paros yra 80 mg vieną kartą per parą suaugusiesiems ir 20 mg vieną kartą per parą vaikams.

LOPAMOL tabletes reikia nuryti nekramtytas, užsigeriant vandeniu; jas galima vartoti bet kuriuo paros metu, su maistu ar be jo. Tačiau stenkitės tabletes vartoti kasdien tuo pačiu metu.

Gydymo LOPAMOL trukmę nustatys Jūsų gydytojas.

Pasakykite savo gydytojui, jeigu manote, kad LOPAMOL veikia per silpnai arba per stipriai.

Pavartojus per didelę LOPAMOL dozę

Jeigu atsitiktinai suvartojote per daug LOPAMOL tablečių (daugiau nei Jūsų įprasta paros dozė), kreipkitės pagalbos į gydytoją arba į artimiausią ligoninę. 

Pamiršus pavartoti LOPAMOL

Įprastu laiku neišgertą tabletę reikia gerti atėjus kitos dozės vartojimo laikui. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti LOPAMOL

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *