LOPERAMIDE-GRINDEKS

0
+0 -0

Gamintojas: AS GRINDEKS
Veiklioji medžiaga: Loperamidas
Stiprumas: 2mg
Grupė: Virškinimo sistemai ir medžiagų apykaitai

LOPERAMIDE-GRINDEKS 2 mg kietos kapsulės yra viduriavimą slopinantis vaistas. Jis slopina žarnų susitraukimus ir dėl to žarnynu lėčiau slenka jo turinys, gerėja vandens ir druskų įsiurbimas iš žarnyno, t.y. silpnėja viduriavimas, ir organizmas išvengia vandens ir elektrolitų netekimo.

LOPERAMIDE-GRINDEKS yra vartojamas suaugusiųjų ir vyresnių nei 12 metų paauglių ūminio nespecifinio viduriavimo simptominiam gydymui.

LOPERAMIDE-GRINDEKS. Vartojimas

Suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų paaugliams pradinė dozė – 2 kapsulės (4 mg), paskui – po 1 kapsulę (2 mg) po kiekvieno tuštinimosi skystomis išmatomis. Didžiausia paros dozė – 6 kapsulės (12 mg).Loperamido nerekomenduojama vartoti ilgiau nei 48 valandas.

Jei per 48 valandas viduriavimas nesustojo, gydymą LOPERAMIDE-GRINDEKS reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją. Jei išmatų konsistencija sunormalėja greičiau, reikia liautis vartojus LOPERAMIDE-GRINDEKS.Negerkite didesnių negu nurodyta dozių!Pavartojus per didelę LOPERAMIDE-GRINDEKS dozę

Perdozavus vaisto gali sutrikti žarnyno veikla (užkietėja viduriai, vemiama, pučia ir skauda pilvą), taip pat prasidėti centrinės nervų sistemos slopinimas (atsiranda silpnumas, apima mieguistumas, svaigsta galva).

Jei perdozavote vaisto, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.Pamiršus pavartoti LOPERAMIDE-GRINDEKS

Išgerkite kitą dozę, kai tik atsiminsite. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima. Toliau vaistą vartokite kaip įprastai

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *