Losartan Hydrochlorothiazide Actavis (2)

0
+0 -0

Gamintojas: Actavis hf
Veiklioji medžiaga: Losartanas, Hidrochlorotiazidas
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis yra angiotenzinui II jautrių receptorių blokatoriaus (losartano) ir diuretiko (hidrochlotiazido) derinys.

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis gydoma pirminė hipertenzija (didelio kraujospūdžio liga).

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis (2). Vartojimas

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Tikslią Losartan Hydrochlorothiazide Actavis dozę nustatys gydytojas, įvertinęs Jūsų būklę ir išsiaiškinęs, ar vartojate kitų vaistų. Svarbu Losartan Hydrochlorothiazide Actavis vartoti tiek laiko, kiek gydytojo skirta, kad galėtumėte tinkamai kontroliuoti savo kraujospūdį.

Didelio kraujospūdžio liga

Daugumai didelio kraujospūdžio liga sergančių pacientų įprastinė Losartan Hydrochlorothiazide Actavis dozė kontroluoti kraujospūdį 24 valandas, yra 1 Losartan Hydrochlorothiazide Actavis 50 mg/12,5 mg tabletė per parą. Paros dozę galima padidinti iki dviejų losartano ir hidrochlorotiazido 50 mg/12,5 mg plėvele dengtų tablečių kartą per parą arba vienos losartano ir hidrochlorotiazido 100 mg/25 mg plėvele dengtos tabletės (didesnės dozės) per parą. Didžiausia paros dozė yra dvi losartano ir hidrochlorotiazido 50 mg/12,5 mg plėvele dengtos tabletės arba viena losartano ir hidrochlorotiazido 100 mg/25 mg plėvele dengta tabletė.

Pavartojus per didelę Losartan Hydrochlorothiazide Actavis dozę

Perdozavimo atveju nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad laiku būtų suteikta medicinos priežiūra. Perdozavimas gali sukelti kraujospūdžio kritimą, pernelyg greitą juntamą širdies plakimą, retą pulsą, kraujo pokyčius ir dehidraciją.

Pamiršus pavartoti Losartan Hydrochlorothiazide Actavis

Stenkitės Losartan Hydrochlorothiazide Actavis vartoti kasdien, kaip gydytojo skirta. Negalima vartoti dvigubos dozės, norint kompensuoti praleistą dozę. Tiesiog tęskite gydymą įprastine tvarka.

Nustojus vartoti Losartan Hydrochlorothiazide Actavis

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *