Lubrikantas Multi-Gyn LiquiGel

+2
+2 -0

Gamintojas: BioClin BV, Delftechpark 55, 2628 XJ Delft, Nyderlandai, www.multi-gyn.com
Veiklioji medžiaga: Vanduo, alavijų (Aloe Barbadensis) ekstraktas, glicerinas, betainas, glicerilo kaprilatas, ksantano guma, Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer
Grupė: Kiti preparatai, Šlapimo ir lytinių organų sistemai

„Multi-Gyn LiquiGel“ apsaugo ir gydo makšties gleivinės išsausėjimą: 

  • greitai sumažina makšties gleivinės išsausėjimą ir palaiko natūralų jos drėgnumą;
  • gerina makšties audinių būklę;
  • apsaugo makštį nuo sudirginimo ir yra puikus lubrikantas;
  • natūralus, saugus ir apsaugo makšties mikroflorą. 


„Multi-Gyn LiquiGel“ savybės
 

„Multi-Gyn LiquiGel“ sumažina makšties gleivinės išsausėjimą. Gerina makšties audinių būklę ir palaiko natūralų jos drėgnumą. „Multi-Gyn LiquiGel“ pagrindas – patentuotas 2QR* kompleksas, neutralizuojantis patogenines bakterijas, saugiu ir natūraliu būdu. Be to, gelį galima naudoti, norint pagreitinti natūralų makšties audinių gijimą, esant jų pažeidimams (pvz., po gimdymo arba po operacijos). „Multi-Gyn LiquiGel“ gerina makšties audinių būklę, sumažina jų pabrinkimą bei padeda išvengti infekcijos. 

„Multi-Gyn LiquiGel“ – natūralus, saugus ir švelnus produktas, kadangi jo sudėtyje nėra toksinių ir agresyvių cheminių medžiagų, todėl jis neturi neigiamo šalutinio poveikio. Šis unikalus produktas idealus norint sumažinti makšties gleivinės išsausėjimą, atsiradusį dėl lytinių santykių, hormonų pusiausvyros pokyčių, gydymo tam tikrais vaistais, streso ar tamponų naudojimo. Tai puikus lubrikantas, turintis stiprų raminamąjį poveikį. 

„Multi-Gyn LiquiGel“ vienija unikalių savybių derinį. Kadangi jis buvo sukurtas bendradarbiaujant su gydytojais ginekologais, bendrosios praktikos gydytojais ir specializuotų laboratorijų darbuotojais. Tai produktas, sumažinantis makšties gleivinės išsausėjimą ir atstatantis natūralų jos drėgnumą. Puikus lubrikantas, padidinantis malonumą lytinių santykių metu ir palengvinantis intymaus pobūdžio kontaktą (pvz., tamponų įstūmimą). Taip pat gali būti naudojamas, kai gydytojai ginekologai ar akušerės atlieka klinikinę apžiūrą. 

Reguliariai naudojant „Multi-Gyn LiquiGel“ sumažėja sudirginimas, atkuriama optimali makšties audinių būklė. 

„Multi-Gyn LiquiGel“ sudėtis 

„Multi-Gyn LiquiGel“ sudėtyje yra daugiau kaip 25% 2QR* komplekso. Kitos sudedamosios dalys: augalų glicerinas, ksantano guma – natūralus tirštiklis ir betainas – natūralus „ląstelių skysčių“ reguliatorius (osmosinio slėgio reguliatorius). 

„Multi-Gyn LiquiGel“ sudėtyje nėra: 

  • konservantų,
  • hormonų,
  • silikonų,
  • gyvūninės kilmės produktų,
  • agresyvių cheminių ir kvapiųjų medžiagų. 

Tai saugus ir nekenksmingas produktas, net jį nurijus. „Multi-Gyn LiquiGel“ – neriebus, nepalieka dėmių ir tirpus vandenyje. Jis neturi įtakos prezervatyvų apsauginėms funkcijoms bei tamponų naudojimui.

* 2QR  ̶  patentuoti biologiškai aktyvūs polisacharidai.

Lubrikantas Multi-Gyn LiquiGel. Vartojimas

Kaip naudojamas „Multi-Gyn LiquiGel“?

Nusiplaukite rankas ir pirštų galiukais patepkite geliu lytines lūpas bei įeigą į makštį. „Multi-Gyn LiquiGel“ galima naudoti bet kuriuo metu ir pageidaujamu dažnumu. 

Gelis nepalieka dėmių. 

Prašome atkreipti dėmesį! „Multi-Gyn LiquiGel“ – aktyvus produktas, palaikantis intymių vietų drėgnumą, pagerinantis ir skatinantis makšties natūralų drėgnumą. Kadangi „Multi-Gyn LiquiGel“ yra aktyvus produktas, patepus geliu, galite pajusti šilumą ir dilgčiojimą. Tai visiškai normali būsena, kuri išnyks po kelių minučių. Jei Jūsų organizmas yra jautrus, patariame užtepti nedidelį kiekį „Multi-Gyn LiquiGel“ ant makšties audinių ir stebėti organizmo reakciją. 

„Multi-Gyn LiquiGel“ – nėra kontraceptikas, jame nėra spermicidų. Gelio įtaka spermatozoidų aktyvumui nėra ištirta.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *