Lusopress

0
+0 -0

Gamintojas: BERLIN-CHEMIE AG
Veiklioji medžiaga: Nitrendipinas
Stiprumas: 20mg
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Vaistinis preparatas Lusopress vartojamas arterinei hipertenzijai (padidėjusiam kraujospūdžiui) gydyti. Jo sudėtyje yra nitrendipino, kuris priklauso vaistų kalcio antagonistų grupei.

Lusopress poveikis pasireiškia kraujagyslių atpalaidavimu ir išplėtimu. Dėl to palengvėja kraujo tekėjimas ir sumažėja kraujospūdis. Mažesnis kraujospūdis sumažina krūvį Jūsų širdžiai.

Lusopress. Vartojimas

Lusopress 20 mg tabletes visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu gydytojas nepaskyrė kitaip, įprastinė dozė suaugusiesiems yra 1 tabletė kartą per parą ryte arba po pusę tabletės 2 kartus per parą - ryte ir vakare (iš viso 20 mg nitrendipino per parą).

Jeigu reikia didesnių dozių, galima iš lėto didinti paros dozę iki 2 tablečių - po vieną tabletę ryte ir vakare (iš viso 40 mg nitrendipino per parą).

Kai reikia sumažinti dozę, skiriama po pusę tabletės (10 mg nitrendipino) ryte. Ligoniams, sergantiems lėtinėmis kepenų ligomis arba inkstų funkcijos nepakankamumu, vaisto metabolizmas ir išsiskyrimas yra lėtesni. Todėl jiems gydytojas turi nustatyti dozę atsižvelgdamas į šių ligų sunkumą.

Nitrendipino dozė kiekvienam ligoniui turi būti individuali ir pritaikyta pagal padidėjusio kraujospūdžio intensyvumą; vaistą vartojant būtina reguliariai tikrinti sveikatą pas savo gydytoją.

Jeigu manote, kad Lusopress 20 mg tabletės veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Vaikai ir paaugliai

Jaunesniems kaip 18 metų vaikams Lusopress 20 mg tablečių saugumas ir veiksmingumas nenustatytas. Jeigu Jums mažiau kaip 18 metų, Lusopress tablečių nevartokite.Senyvi pacientai

Gydytojas gali sumažinti Lusopress tablečių paros dozę, jeigu Jūs esate vyresnis negu 65 metų. Senyvame amžiuje nitrendipino farmakokinetika keičiasi, todėl, palyginti su jaunais pacientais, gali reikėti mažesnių jo dozių.Pavartojus per didelę Lusopress dozę

Išgėrus pernelyg daug tablečių, nedelsiant kreipkitės dėl medicininės pagalbos. Jei galite, pasiimkite su savimi ir parodykite gydytojui tabletes arba vaistų dėžutę.

Pernelyg gausus tablečių vartojimas gali sukelti didelį kraujospūdžio sumažėjimą, pagreitinti arba sulėtinti širdies plakimą. Dėl to taip pat gali padidėti cukraus kiekis kraujyje arba padidėti kraujo rūgštingumas, atsirasti plaučių patinimas, sumažėti deguonies kiekis organizme, sutrikti sąmonė, galima netekti sąmonės.

Perdozavus vaisto nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba medicinos įstaigą.Pamiršus pavartoti Lusopress

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima. Vartokite vaistą nustatyta tvarka

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *