MABRON

0
+0 -0

Gamintojas: Medochemie Ltd
Veiklioji medžiaga: Tramadolio hidrochloridas
Stiprumas: 50mg/ml
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Jūsų vaistas vadinamas MABRON injekcijomis. Kiekvienoje ampulėje yra 100 mg tramadolio hidrochlorido. Jis yra minėtų injekcijų veiklioji medžiaga.

Tramadolio hidrochloridas yra medikamentų grupės, kuri malšina skausmą (sukelia analgeziją), vienas iš preparatų.

MABRON vartojamas vidutinio stiprumo ar stipriam skausmui malšinti.

Jeigu norite išsamesnės informacijos, pasiklauskite gydytojo.

MABRON. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Gydytojas nuspręs, kada ir kaip Jus gydyti.

Įprastinė dozė, suvartojama per valandą, paprastai yra 50 mg arba 100 mg. Toliau kas 4 – 6 valandos leidžiama 50 mg arba 100 mg dozė. Ji priklauso nuo skausmo stiprumo.

Paprastai per parą reikėtų suvartoti ne daugiau kaip 400 mg preparato. Didžiausia paros dozė turi neviršyti 600 mg. Po operacijos Jums iš pradžių gali būti suleidžiama iš karto 100 mg dozė, toliau per 60 min. kas 10 – 20 min. leidžiama po 50 mg preparato. Visa per valandą suleista dozė, įskaitant pirmąją dozę, turi neviršyti 250 mg. Toliau gydymą galima tęsti leidžiant kas 4 – 6 valandas 50 mg arba 100 mg dozę.

Paprastai reikia įsiurbti iš ampulės į švirkštą skystį ir po to jį suleisti į Jūsų sėdmenis (į raumenis). Jį galima suleisti per 2 – 3 minutes tiesiogiai į veną. Be to, ampulėje esantį skystį galima praskiesti injekciniu vandeniu, 5% gliukozės arba 0,9% natrio chlorido infuziniais tirpalais. ir iš lėto, per ilgą laiką sulašinti į veną.

Ką daryti pavartojus per didelę MABRON dozę?

Jeigu Jūs nurijote daugiau negu reikia dozių, nedelsiant kreipkitės į vaistininką ar gydytoją. Jeigu to padaryti negalima, vykite į artimiausią ligoninę. Visada pasiimkite su savimi vaisto dėžutę tam, kad gydytojas žinotų, ko jūs išgėrėte. Jeigu pasireiškia perdozavimas, jo simptomai gali būti vyzdžių susiaurėjimas, vėmimas, širdies problemos, apsnūdimas, koma, traukuliai ir kvėpavimo pasunkėjimas.

Pamiršus pavartoti MABRON

Pamiršus suvartoti dozę, ją praleiskite ir toliau vaisto vartokite taip, kaip įprasta. Niekada nevartokite iš karto dvigubos dozės.

Nustojus vartoti MABRON

Nenutraukite medikamento vartojimo, net jeigu jaučiatės geriau, prieš tai nepasitarę su gydytoju, priešingu atveju gali vėl atsirasti skausmas.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *