Magnesium-Diasporal (295,7mg/5g) (2)

+2
+2 -0

Gamintojas: Protina Pharmazeutische
Veiklioji medžiaga: Magnis
Stiprumas: 295,7mg/5g

Magnesium – Diasporal yra mineralinių medžiagų preparatas. Magnesium – Diasporal vartojamas diagnozavus magnio trūkumą organizme, kai dėl to sutrinka raumenų veikla (atsiranda nervų ir raumenų sutrikimų, kojų mėšlungis).

Magnesium-Diasporal (295,7mg/5g) (2). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozavimas

Jeigu gydytojas nerekomendavo kitaip, įprasta dozė yra po vieną paketėlį 1 kartą per parą, tai atitinka 295,7 mg magnio paros dozę. Paros dozė vaikams turi būti sumažinta atitinkamai pagal amžių.

Vartojimo būdas

Granules ištirpinkite geriamajame vandenyje, vaisių sultyse arba arbatoje ir visą stiklinėje paruoštą tirpalą išgerkite. Jeigu galvojate, kad Magnesium – Diasporal veikia per stipriai arba per silpnai, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Ką daryti pavartojus per didelę Magnesium – Diasporal dozę?

Jeigu išgėrėte per daug Magnesium – Diasporal, bet Jūsų inkstų funkcija yra normali, jokių specialių priemonių dažniausiai nereikia. Suvartotas per didelis magnio kiekis greitai pasišalina iš organizmo per inkstus.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *