Magnesium-Diasporal Orange

0
+0 -0

Gamintojas: Protina Pharmazeutische Gesellschaft mbH Adalperostraße 37,
Veiklioji medžiaga: Magnis
Stiprumas: 98,6mg

Magnesium-Diasporal Orange yra mineralinių medžiagų preparatas.

Magnesium-Diasporal Orange vartojamas diagnozavus magnio trūkumą organizme, kai dėl to sutrinka raumenų funkcija (atsiranda nervų ir raumenų sutrikimų, blauzdų raumenų mėšlungis).

Magnesium-Diasporal Orange. Vartojimas

Magnesium-Diasporal Orange visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pastiles reikia čiulpti.

Jeigu gydytojas nerekomendavo kitaip, įprasta dozė yra po vieną pastilę (98,6 mg magnio) 3 kartus per parą, tai atitinka 295,8 mg magnio paros dozę. Paros dozė vaikams sumažinama atitinkamai pagal amžių.

Gydymo trukmę nustato gydantysis gydytojas.

Pavartojus per didelę Magnesium-Diasporal Orange dozę

Jeigu išgėrėte didesnę nei paskirta Magnesium-Diasporal Orange dozę, bet Jūsų inkstų funkcija yra normali, jokių specialių priemonių dažniausiai nereikia. Suvartotas per didelis magnio kiekis greitai pasišalina per inkstus. Tačiau, kaip ir perdozavus bet kokio vaisto, rekomenduojama nedelsiant kreiptis į arčiausios ligoninės Skubios pagalbos skyrių.

Nurodymas diabeto ligoniams

Vienoje pastilėje yra tik maždaug 0,1 g cukraus (= sacharozės), tai atitinka 0,01 DV. Diabeto ligoniams vartojant rekomenduojamą preparato dozę, šio kiekio priskaičiuoti nebūtina

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *