Magrilan

0
+0 -0

Gamintojas: Medochemie Ltd,
Veiklioji medžiaga: Fluoksetinas
Stiprumas: 20mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Magrilan priklauso vaistų, vadinamų antidepresantais, grupei. Šie vaistai gali palengvinti depresijos simptomus.

Magrilan paprastai vartojamas depresijai gydyti. Juo taip pat gali būti gydomas valgymo sutrikimas, vadinamas nervine bulimija. Kodėl Jums paskirtas Magrilan, klauskite gydytojo.

Magrilan. Vartojimas

Gydytojas nuspręs, kokia Magrilan dozė Jums reikalinga. Laikykitės gydytojo nurodymų. Perskaitykite recepte, kiek kapsulių ir kaip dažnai reikia vartoti. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprastinė dozė nuo depresijos — viena 20 mg kapsulė per parą. Įprastinė dozė bulimijai gydyti — trys kapsulės po 20 mg per parą.

Pirmąsias dvi savaites ar ilgiau Magrilan poveikio galite nejusti. Gydykitės tol, kol gydytojas pasakys, kad reikia baigti gydymą. Nesiliaukite gydytis, nepasitarę su gydytoju.

Pavartojus per didelę MAGRILAN dozę

Negerkite vaisto daugiau, negu Jums paskirta. Jei atsitiktinai išgėrėte per daug kapsulių ar vaisto išgėrė kas nors kitas, ypač vaikas, tuojau pat praneškite gydytojui ar kreipkitės į artimiausią ligoninę. Būtinai pasiimkite vaistų dėžutę, kad galėtumėte parodyti gydytojui.

Pamiršus pavartoti Magrilan

Jei užmiršote išgerti vaisto, išgerkite, kai tik prisiminsite. Toliau jį vartokite nustatytu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Magrilan

Gydymo nutraukti staigiai negalima, nes gali atsirasti nutraukimo simptomų. Baigiant gydymą, vaisto dozę reikia sumažinti palaipsniui, ne greičiau kaip per vieną ar dvi savaites. Kaip mažinti dozę, nurodys gydytojas.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *