MAGUROL (2mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Medochemie Ltd,
Veiklioji medžiaga: Doksazosinas
Stiprumas: 2mg
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Jums skirtų MAGUROL tablečių veiklioji medžiaga yra doksazosinas. Jis priklauso vaistų grupei, vadinamai alfa adrereceptorių blokatoriais. Jie vartojami didelio kraujospūdžio ligai (pirminei arterinei hipertenzijai) gydyti bei simptomams, sukeltiems prostatos (priešinės liaukos) padidėjimo, lengvinti.

MAGUROL atpalaiduoja lygiuosius kraujagyslių raumenis, todėl mažėja kraujospūdis ir kraujas bei deguonis lengviau cirkuliuoja po kūną.

Pacientams, kurių prostata padidėjusi, pablogėja šlapimo nutekėjimas iš šlapimo pūslės, o tai gali sukelti kitų šlapinimosi sutrikimų. MAGUROL atpalaiduoja šlapimo pūslės rauko ir prostatos raumenis, todėl lengvina šlapimo nutekėjimą.

Jūsų gydytojas Jums išsamiau paaiškins, nuo ko esate gydomas(a).

MAGUROL (2mg). Vartojimas

MAGUROL visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jūsų gydytojas Jums pasakys, kiek ir kada MAGUROL tablečių gerti. Kiek dozių per parą gerti, kokius intervalus tarp dozių vartojimo daryti ir kiek laiko šio vaisto vartoti, priklausys nuo ligos, kuria Jūs sergate. Paprašykite savo gydytojo, kad paaiškintų išsamiau. Visada laikykitės gydytojo nurodymų. Vaisto vartojimo instrukcija yra pateikta pakuotės lapelyje. Jei kiltų neaiškumų, klauskite savo gydytojo arba vaistininko.Arterinei hipertenzijai gydyti įprastinė MAGUROL dozė yra viena tabletė per parą.

Jeigu MAGUROL vartojate pirmą kartą, įprastinė pradinė dozė yra 1 mg per parą. Vėliau paros dozė didinama iki 2 mg, 4 mg arba didesnės. Tam tikromis aplinkybėmis dozę gydytojas gali didinti iki didžiausios rekomenduojamos, t. y. 16 mg per parą.Gydant prostatos padidėjimą, dozę galima didinti tik iki 8 mg per parą.MAGUROL galima gerti ryte arba vakare. Stenkitės vaisto vartoti kiekvieną dieną tokiu pačiu laiku. Tabletę nurykite užgerdami vandeniu. Vaisto galima vartoti prieš valgį arba po jo.

Vaisto vartokite kiekvieną dieną bei sekite dienas ir rodykles pavaizduotas ant pakuotės.

Labai svarbu tabletes gerti nuolat. Tai padės kontroliuoti jūsų kraujospūdį.

Nelaukdami kol pasibaigs tabletės, susisiekite su savo gydytoju.Pavartojus per didelę MAGUROL dozę

Jeigu vaisto pavartotumėte daugiau negu reikia, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jeigu to negalite padaryti, vykite į artimiausios ligoninės skubios medicinos pagalbos skyrių. Visuomet pasiimkite vaisto pakuotę, kad medicinos personalas žinotų ko išgėrėte.Pamiršus pavartoti MAGUROL

Įprastiniu laiku vaisto išgerti pamiršus, nerimauti nereikėtų. Gerkite tabletę tuoj pat, kai tik prisiminsite, tačiau jeigu jau bus beveik atėjęs kitos dozės vartojimo laikas, pamirštąją dozę praleiskite, o toliau vaisto vartokite įprastine tvarka. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti MAGUROL

Nepasitarus su gydytoju negalima nei MAGUROL vartojimo nutraukti, nei jo dozės keisti.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *