Makšties gelis Multi-Gyn Actigel

+3
+3 -0

Gamintojas: BioClin BV, Delftechpark 55, 2628 XJ Delft, Nyderlandai, www.multi-gyn.com
Veiklioji medžiaga: Alavijų (Aloe Barbadensis) ekstraktas, Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer, ksantano guma, glicerinas, kaprilo glikolis
Grupė: Kiti preparatai, Šlapimo ir lytinių organų sistemai

„Multi-Gyn ActiGel“ apsaugo ir gydo makšties negalavimus: 

 • apsaugo ir gydo bakterinę vaginozę (BV);
 • sumažina nemalonų kvapą ir gausias išskyras;
 • numalšina perštėjimą ir sudirginimą;
 • palengvina makšties negalavimus;
 • palaiko optimalią makšties mikrofloros pusiausvyrą ir gleivinės būklę;
 • veikia prieš mielinį grybelį;
 • saugus ir natūralus.
   

„Multi-Gyn ActiGel“ savybės 

„Multi-Gyn ActiGel“ yra saugus ir natūralus produktas. Jo pagrindas yra patentuotas 2QR* kompleksas – natūrali medžiaga, gauta iš alavijo. „Multi-Gyn ActiGel“ turi unikalią savybę: blokuoja patogeninių bakterijų prisitvirtinimą ir tokiu būdu jas neutralizuoja (padeda išvengti uždegimo). Toks natūralus blokuojantis poveikis yra visiškai saugus ir nekenksmingas, nes sudėtyje nėra toksinių ar agresyvių cheminių medžiagų. Šalutinio poveikio reiškinių iki šiol nėra žinoma. 

„Multi-Gyn ActiGel“, blokuodamas patogeninių bakterijų prisitvirtinimą, palaiko natūralų audinių gijimą bei optimalią makšties gleivinės būklę. Be to, gelis reguliuoja ir palaiko optimalų makšties terpės rūgštingumą (pH). Skatina gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi. Tokiu būdu „Multi-Gyn ActiGel“ sukuria optimalią ir natūralią mikroflorą, kuri apsaugo nuo makšties negalavimų. 

„Multi-Gyn ActiGel“ sudėtis 

„Multi-Gyn ActiGel“ yra natūralus produktas, kurio pagrindas biologiškai aktyvus 2QR* kompleksas ir alavijų (Aloe Barbadensis) ekstraktas, drėkinantis gleivinę ir palaikantis makšties terpės pH. „Multi-Gyn ActiGel“ sudėtyje nėra: 

 • kvapiųjų ir agresyvių cheminių medžiagų;
 • gyvūninės kilmės produktų;
 • konservantų;
 • hormonų. 

Jis yra saugus ir nekenksmingas. „Multi-Gyn ActiGel“ neturi įtakos prezervatyvų apsauginėms funkcijoms. 

Sudėtis: Alavijų (Aloe Barbadensis) ekstraktas, Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer*, ksantano guma, glicerinas, kaprilo glikolis. 

* 2QR  ̶  patentuoti biologiškai aktyvūs polisacharidai.

Makšties gelis Multi-Gyn Actigel. Vartojimas

Kada naudoti „Multi-Gyn ActiGel“? 

„Multi-Gyn ActiGel“ galite naudoti taip dažnai, kaip norite, kai tik jaučiate makšties negalavimus (perštėjimą, jautrumą ar sudirginimą) ar norite jų išvengti. 

Gydant bakterinę vaginozę (BV), kai vargina nepageidaujamos išskyros ir (arba) kvapas, tepkite makštį „Multi-Gyn ActiGel“ mažiausiai 2 kartus per dieną, 5 dienas iš eilės. 

Norint išvengti nepageidaujamų išskyrų, kvapo, nemalonių pojūčių ar mielinio grybelio, pakanka tepti makštį „Multi-Gyn ActiGel“ kartą per 3 dienas. Veiksmingumas didėja dažniau naudojant. Rekomenduojama makštį tepti prieš miegą. 

Lytiniai santykiai be apsisaugojimo priemonių veikia makšties terpės rūgštingumą (pH). Norint atkurti optimalų makšties terpės pH, neleisti daugintis patogeninėms bakterijoms bei atsirasti nemaloniam kvapui, panaudokite „Multi-Gyn ActiGel“ 8 valandų bėgyje, jei lytiniai santykiai buvo be apsisaugojimo priemonių. 

Esant makšties negalavimams, pvz., perštėjimui, sudirginimui, jautrumui, deginimui ir skausmingumui, tepkite makštį „Multi-Gyn ActiGel“ bent kartą per dieną arba kai norite sumažinti nemalonius pojūčius. 

Prašome atkreipti dėmesį! Patepus geliu, galite pajusti dilgčiojimą. Tai normali būsena, kuri išnyks po kelių minučių. „Multi-Gyn ActiGel“ yra visiškai saugus ir nėra jokių naudojimo apribojimų. Gelis gali būti naudojamas kartu su kitais vaistais. 

„Multi-Gyn ActiGel“ neturėtų būti naudojamas ilgiau kaip 30 dienų (vienam gydymo kursui).

Esant nuolatiniams arba pasikartojantiems nusiskundimams, visada turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju ginekologu.

Kaip naudoti „Multi-Gyn ActiGel“?

Esant nemaloniems pojūčiams išorinių lytinių organų srityje, „Multi-Gyn ActiGel“ galite užtepti pirštais (prieš tepdamos visada nusiplaukite rankas).

1. Atsukite tūbelės dangtelį. Prieš pirmąjį naudojimą viršutine dangtelio puse pradurkite užsandarintą tūbelę. 
2. Paimkite tūbelę į vieną ranką ir laikykite kitos rankos smilių prie pat tūbelės taip, kaip parodyta paveikslėlyje. Lengvai suspauskite tūbelę. Spauskite tol, kol ant smiliaus atsiras pageidaujamas gelio kiekis. 
3. Gelio kiekis turėtų būti piršto galiuko dydžio (2 ml).
4. Geliu patepkite išorinę sritį aplink makštį.


Vidiniam naudojimui galite naudoti specialų aplikatorių, kuris prisukamas prie tūbelės (aplikatorių rasite dėžutėje). „Multi-Gyn ActiGel“, naudojant aplikatorių, galite lengvai įšvirkšti į makštį, kur gelis veikia ilgiau. Po naudojimo aplikatorių galite palikti prisuktą ant tūbelės. Nuplaukite jį šiltu vandeniu bei ant aplikatoriaus uždėkite dangtelį. 

Jei tepsite pirštais, prieš tai gerai nusiplaukite rankas. Išspauskite tiek gelio, kiek telpa ant Jūsų smiliaus galiuko. Įveskite pirštą į makštį.

1. Atsukite tūbelės dangtelį. Prieš pirmąjį naudojimą viršutine dangtelio puse pradurkite užsandarintą tūbelę. 
2. Prie tūbelės prisukite specialų aplikatorių, kurį rasite dėžutėje. 
3. Nuimkite aplikatoriaus dangtelį.
4. Į vieną ranką paimkite tūbelę ir spauskite tol, kol ant aplikatoriaus viršūnėlės pasirodys gelis. Kai jį pamatysite, bus aišku, kad aplikatorius prisipildė ir yra paruoštas naudoti. Patikrinkite, kiek išteka gelio lengvai paspaudus tūbelę. Jums reikalingas kiekis – piršto galiuko dydžio (2 ml).
5. Įveskite aplikatorių (prisuktą ant tūbelės) į makštį taip, kaip parodyta paveikslėlyje. Makštis yra 7–8 cm ilgio ir atitinka moters smiliaus ilgį. Aplikatorius – 5 cm ilgio, todėl jis nepažeis gimdos kaklelio.
6. Lengvai paspauskite tūbelę. Jums reikalingas gelio kiekis – piršto galiuko dydžio. Tačiau pavojus nekils, jei išspausite daugiau.
7. Po naudojimo aplikatorių galite palikti prisuktą prie tūbelės. Nuplaukite jį šiltu vandeniu.
8. Ant aplikatoriaus uždėkite dangtelį.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *