Manti (mėtų skonio)

0
+0 -0

Gamintojas: US Pharmacia Sp. z o.o
Veiklioji medžiaga: Aliuminio hidroksidas, Magnio hidroksidas, Simetikonas

Simptominiam padidėjusio skrandžio rūgštingumo gydymui, kai yra dispepsija, rėmuo, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opa, gastroezofaginis ir duodenogastrinis refliuksas, gastroenteritas, diafragmos stemplinės dalies išvarža

Manti mėtų skonio kuriam laikui palengvina skrandžio ir žarnyno sutrikimus, sukeltus padidėjusio skrandžio rūgštingumo, kai yra dispepsija, rėmuo, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opa, gastroezofaginis ir duodenogastrinis refliuksas, gastroenteritas, diafragmos stemplinės dalies išvarža.

Manti (mėtų skonio). Vartojimas

Manti mėtų skonio visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems ir vyresniems negu 12 metų vaikams: gerti po 1-3 tabletes tarp valgymų, prieš miegą ar atsiradus ligos simptomams. Per dieną galima išgerti ne daugiau kaip 8 tabletes. Prieš nuryjant tabletes, reikia jas gerai sukramtyti.

Pavartojus per didelę Manti mėtų skonio dozę

Atsitiktinai išgėrus didelę vaisto dozę, gali būti pykinimas, vėmimas.

Jei vaistą ilgai vartoja sergantieji, kuriems yra inkstų funkcijos nepakankamumas, organizme gali susikaupti aliuminis (ypač kauluose ir centrinėje nervų sistemoje). Ūminio apsinuodijimo atveju reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją arba apsinuodijimų centrą.

Pamiršus pavartoti Manti mėtų skonio

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *