Marcaine Spinal

0
+0 -0

Gamintojas: Cenexi
Veiklioji medžiaga: Bupivakainas
Stiprumas: 5mg/ml
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

Marcaine Spinal ir Marcaine Spinal Heavy injekciniai tirpalai yra lokalūs anestetikai, skirti spinalinei anestezijai sukelti.

Marcaine Spinal vartojamas spinalinei anestezijai, kuri būtina 3-4 val. trukmės kojų, įskaitant klubą, operacijai atlikti, sukelti.

Marcaine Spinal Heavy vartojamas spinalinei anestezijai, kuri būtina 2-3 val. trukmės urologinei ar kojų (įskaitant klubą) arba 45 –60 min. trukmės apatinės pilvo dalies operacijai atlikti, sukelti.

Marcaine Spinal 5 mg/ml injekcinis tirpalas vartojamas suaugusiųjų ir bet kokio amžiaus vaikų kūno dalių skausmo jutimo pašalinimui (anestezijai) operacijos metu.

Marcaine Spinal ir Marcaine Spinal Heavy veikia laikinai blokuodami skausmo, karščio ir šalčio impulsų sklidimą nervais iš vaisto paveiktos srities. Kai kurie kiti jutimai, pvz., spaudimo ir lytėjimo gali išlikti. Tokiu būdu sukeliama kūno dalies, kuri bus operuojama, nervų nejautra. Daugeliu atveju kartu blokuojami ir raumenų nervai, todėl pasireiškia laikinas raumenų silpnumas ar paralyžius.

Marcaine Spinal. Vartojimas

Marcaine Spinal ar Marcaine Spinal Heavy turi švirkšti gydytojas. Jis parinks ir dozę, atsižvelgdamas į klinikinį poreikį ir Jūsų fizinę būklę.Vartojimas vaikams ir paaugliams

Marcaine Spinal 5 mg/ml injekcinio tirpalo arba Marcaine Spinal Heavy 5 mg/ml injekcinio tirpalo į stubure esantį smegenų kanalą lėtai sušvirkš anesteziologas, turintis vaikų anestezijos (skausmo jutimo šalinimo) patirties. Dozė priklauso nuo paciento amžiaus ir kūno svorio, o ją parenka anesteziologas.Pavartojus per didelę Marcaine Spinal arba Marcaine Spinal Heavy dozę

Šių vaistinių preparatų leidžia tik gydytojas, todėl nėra tikėtina, kad Jums bus suleista per didelė dozė. Vis dėlto, jeigu pasireikštų sunkus šalutinis poveikis, jį gydytojas šalins specialiomis priemonėmis. Tam jis yra pasiruošęs ir turi reikiamas priemones.Retas spinalinės anestezijos šalutinis poveikis yra aukšta ar visiška spinalinė blokada. Norint jos išvengti, senyviems pacientams ir moterims nėštumo pabaigoje skiriama mažesnė dozė. Dėl per aukštos blokados gali prasidėti dusulys, sumažėti kraujospūdis ir suretėti širdies susitraukimai

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *