Meglimid (4mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Specifar S.A
Veiklioji medžiaga: Glimepiridas
Stiprumas: 4mg

Meglimid tiekiamas tabletėmis, supakuotomis po 10 į lizdines plokšteles. Tabletės yra pailgos, abejose jų pusėse yra įspausta vagelė.

1 mg tabletės yra rožinės spalvos.

2 mg tabletės yra žalios spalvos.

3 mg tabletės yra blyškiai geltonos spalvos.

4 mg tabletės yra šviesiai mėlynos spalvos.

6 mg tabletės yra šviesiai oranžinės spalvos.

Pakuotė

Vienoje pakuotėje yra 10, 20, 30, 50, 60, 90 arba 120 tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Meglimid mažina gliukozės koncentraciją kraujyje, skatindamas insulino gamybą organizme ir iš dalies stiprindamas jo poveikį. Meglimid vartojamas II tipo cukriniam diabetui gydyti, kai gliukozės koncentracijos kraujyje nepavyksta reguliuoti tinkama dieta, fiziniais pratimais ir mažinant kūno svorį. Meglimid galima vartoti kartu su insulinu.

Meglimid (4mg). Vartojimas

Meglimid visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprastinė pradinė paros dozė yra 1–4 mg per parą – ji priklauso nuo cukraus kiekio kraujyje. Didžiausia dozė – 6 mg. Vartojant Meglimid, labai svarbu reguliariai maitintis. Jei reikia, kartu galima švirkštis insulino. Tokiu atveju gydytojas parinks tinkamą individualią insulino dozę.Jeigu manote, kad Meglimid veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Pavartojus per didelę Meglimid dozę

Pavartojus per didelę Meglimid dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vykite į artimiausios ligoninės skubiosios pagalbos skyrių. Simptomai gali pasireikšti per 24 valandas po Meglimid suvartojimo.

Perdozavimo simptomai: cukraus kiekio kraujyje sumažėjimas, pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, drebulys, regėjimo sutrikimai, koordinacijos sutrikimai, mieguistumas, sąmonės netekimas (koma) ir traukuliai. Perdozavimo atveju reikia nedelsiant išgerti vaisių sulčių, užvalgyti cukraus ar panašių produktų. Sąmonės netekusiam ligoniui maisto ir gėrimų duoti negalima.Pamiršus pavartoti Meglimid

Jei dozė praleidžiama, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.Pokyčiai nutraukus Meglimid vartojimą

Galimas cukraus kiekio kraujyje padidėjimas. Prieš nutraukdami vaisto vartojimą, pasikonsultuokite su gydytoju

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *